Ana Sayfa Donanım Yeni AMD Radeon Pro W6600X GPU’lar Mac Pro İçin Kullanılabilecek

Yeni AMD Radeon Pro W6600X GPU’lar Mac Pro İçin Kullanılabilecek

5
0

AMD, Mac Pro için AMD Radeon W6600X GPU‘nun piyasaya çıktığını duyurdu. Bu yeni GPU modeli, olağanüstü bir görüntü kalitesi ve olağanüstü performans kombinasyonu sunarak, tasarım ve içerik oluşturma profesyonellerinin inanılmaz üretkenlik ve yaratıcılık düzeyleirne ulaşmasına yardımcı oluyor.

Enerji açısından verlimli, yüksek performanslı AMD RDNA 2 mimarisi üzerine inşa edilen AMD Radeon PRO W6600x, günümüzün çeşitli popüler profesyonel uygulamlarına ve iş yüklerine güç sağlamak için çarpıcı görseller ve olağanüstü performans sağlıyor.

AMD Radeon PRO W6600X GPU’nun temel yetenekleri ve özellikleri şunları içeriyor:

  • Yüksek hızlı GDDR6 bellek: 256 GB/s’ye kadar bant genişliğinde ve 8 GB’a kadar olan GDDR6 bellek, veri yoğunluğu gerektiren profesyonel uygulamalara güç sağlamak için ultra yüksek aktarım hızları sağlar.
  • AMD Infınity Cache: GPU’ya entegre edilmiş 32MB’lık son seviye veri önbelleği, geleneksek mimarı tasarımlardan daha yüksek performans sağlamak için gecikmeyi ve güç tüketimini azaltmak üzere tasarlanmıştır.
  • Görsel Mükemmellik: 8K işleme ve HDR desteği ile AMD Radeon PRO W6600X GPU, profesyonel iş akışları için video birleştirme ve düzenlemeyi geliştirerek inanılmaz düzeyde yaratıcılık sağlar.

Mac Pro kullanıcıları yeni AMD Radeon PRO W6600X GPU’lara ek olarak, daha önce duyurulan AMD Radeon W6900X, AMD Radeon PRO W6800X ve çift GPU’lu AMD Radeon Pro W6800X dahil olmak üzere çeşitli profesyonel iş yüklerini desteklemek için diğer güçlü AMD GPU’ları arasından da seçim yapılabilir.

Eğer MAC Pro için AMD Radeon PRO W6600X GPU’lar hakkında daha fazla bilgiyi buraya tıklayarak sahip olabilirsiniz.

Mac Pro ilgili ayrıntılara da buradan göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz