AMD yaptığı açıklama ile yeni Ryzen ve Radeon destekli masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlarda Far Cry 6 ve Resident Evil Village oyunlarının hediye edileceğini duyurdu. Bu oyunlar yeni AMD Ryzen™ + AMD Radeon™ Raise the Game System Bundle paketinde bizlere sunulacak.

AMD, yeni Ryzen ve Radeon destekli masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar avantajlarına ulaşan oyunculara Bundle paketi ile birlikte vereceği ve aynı zamanda yeni çıkacak olan Far Cry 6 ve bir onun kadar da güzel oyunlardan birisi olan Resident Evil Village oyunları ücretsiz olarak oyunculara sunulacak.

Bilgisayarlar

Ryzen İşlemcili ve Radeon Grafik kartlı AMD Masaüstü Oyun Bilgisayarları

En zorlu oyunlarda çarpıcı görseller ve akcı oynanış isteyen oyuncular, AMD tarafından desteklenen belirli bir sistemi satın alarak bu sistemlerinde Far Cry 6 ve Resident Evil Village oyunlarını dilediğince test edebilirler. Ayrıca Ryzen 5000 veya 3000 Serisi İşlemciler ve AMD Radeon RX 6000 Serisi Grafik Kartları ve Akıllı Erişim Belleği gibi tamamen AMD’nin güçlü özelliklerinden tam olarak yararlanabilecekler.

Ryzen İşlemcili ve Radeon Grafik kartlı AMD Dizüstü Oyun Bilgisayarları

Hareket halindeyken 1440p ve 1080p oyunlarda en üst seviye performans isteyen oyuncular, AMD Ryzen 5000 H-Serisi mobil işlemciler ve AMD Radeon 6000M Serisi mobil grafik kartına sahip dizüstü bilgisayarlarda yüksek kare oranıyla Far Cry6 ve Resident Evil Village oyunlarının keyfini çıkaracaklar. Oyuncular ayrıca yeni AMD Adventage sistemleriyle daha fazla performansa ulaşabilir ve yüksek yenilene hızına sahip ekranlarda oyun için optimize edilmiş yeni tasarımların keyfini çıkarabilirler.

Oyuncular AMD Advantage sistemini içeren Radeon RX 6000M Serisi ve Ryzen 5000 H-Serisi oyun dizüstü bilgisayarlarını ve uygun masaüstü bilgisayarlarını önde gelen parakendecilerden bulabilir ve OEM partnerlerine AMD.com üzerinden göz atabilirler.

AMD Game Bundle Paketi Ne Zaman Sona Erecek?

AMD Ryzen™ + AMD Radeon™ Raise the Game Bundle paketi 9 Eylül ve 31 Aralık 2021 tarihleri arasında sürecek ve oyunlar çıktığında Far Cry 6’ya (Ekim ayınca çıkışını gerçekleştirecek) erişebilecekler. Kodların kullanım süresi ise 29 Ocak 2022’ye kadar sürecek.

Anlaşmalı Perakendeciler

  • Hepsiburada
  • İtopya
  • İncehesap
  • Teknobiyotik
  • Vatan Bilgisayar
  • Game Garaj

NOT: Yalnızca katılımcı perakendeciler aracılığıyla kullanılabilen sınırlı süreli tekliftir. Sadece 18 yaşından büyükler katılabilir. Satın alma işleminin ardından ürün, kupon kodunun kullanılacağı sisteme yüklenmelidir

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin