Şubat ayında TCL tarafından başlatılan, Faceit topluluk sistemini ilk kez kullanan Turkish Community League topluluğu güncel olarak 8200’ün üzerinde üye sayısı ile son hızda büyümeye devam ediyor.

Seviye Seçme Sistemi

Topluluklar sistemi henüz beta sürümde olduğu için oyunculardan ve yöneticilerden gelen geri bildirimler doğrultusunda gelişiyor, bunun en güncel örneği ise yakın zaman eklenen lobi kurarken seviye aralığı belirleme özelliği. Bu özellik sayesinde beraber oynamak istediğiniz oyuncuların azami ve asgari seviyelerini belirleyebilirsiniz.

Toxic Oyuncular Cezalandırılıyor!

Turkish Community League adminleri topluluğu temiz tutabilmek için durmaksızın çalışıyor, bugüne kadar toplamda 400’ün üzerinde toxic oyuncu süreli veya süresiz bir şekilde topluluktan uzaklaştırılmış durumda.

Günlük Ortalama 300 Maç

Turkish Community League üzerinde, güncel istatistiklere göre günde ortalama 1200 üye çevrimici, 300 maç oynanıyor, yoğun saatlerde asgari 30 lobi mevcut ve bu maçların ortalama kazanma oranı %60‘ın üzerinde.

TCL Nedir ve Nasıl Katılınır?

Turkish Community League bir bakıma takım arkadaşı bulma platformudur, lobi oluşturarak veya mevcut lobilere katılarak diğer Türk oyuncularla birlikte hızlı bir şekilde parti kurmuş oluyorsunuz. Katılmak ise tamamen ücretsiz, tek yapmanız gereken bu bağlantıya tıklayarak daveti kabul etmek!

 

 

 

Önceki içerikGLL PUBG Nations Royale 2020’de Ülkemizi Temsil Edecek Eleme Takımları Belirlendi
Sonraki içerikApex Legends Sezon 5

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin