2019 yılının başında hayatımıza giren CS:GO ligi Turkish Community League, kısaca TCL, geçtiğimiz yıl hizmet verdiği 2 aylık sürede 4.500’ün üzerinde CS:GO maçına ev sahipliği yapmış ve bu süreçte ücretsiz olarak herkesin katılabildiği ligin oyuncularına binlerce lira değerinde ödüller dağıtmıştı.

TCL, Türk CS:GO topluluğuna hizmet etmek için geri dönüyor!
Turkish Community League, bir ilke daha imza atarak FACEIT üzerindeki henüz BETA sürümünde olan topluluklar özelliğini ilk kullanan CS:GO organizasyonu oldu. Bu sistem sayesinde Türk CS:GO oyuncuları FACEIT üzerinden maç oynayacakları zaman TCL çatısı altında kendilerine takım arkadaşları bulabilecek. Böylece takım içerisindeki iletişim sorunları çözüleceği gibi, topluluk içerisindeki denetimler sayesinde diğer takımdaki diğer oyuncuların deneyimine olumsuz yönde etki eden oyuncular toplulukta kendilerine yer edinemeyecek.

TCL - Türk CS:GO Topluluğu

Rakip topluluk içerisinden olmayacak!
FACEIT’te alışa gelmiş “hub” sisteminden farklı olarak bu sistemde TCL çatısı altında bir araya gelen oyuncuların rakipleri topluluk içerisinden takımlar olmayacak. Bu sayede oyuncular her maç aynı stratejilere karşı mücadele etmek yerine sürekli farklı stratejiler görerek kendilerini geliştirecek, FACEIT içerisinde ELO puanlarını daha kolay yükselterek kendilerini gösterme şansı elde edecek ve topluluk içerisindeki rekabet kaynaklı anlaşmazlıklar azalacak.

Tamamen Ücretsiz!
TCL’ye katılmak geçmişte olduğu gibi bu sistemde de tamamen ücretsiz olacak, FACEIT oynayan ve Türkçe bilen tüm oyuncular kurallara uydukları sürece ücretsiz bir şekilde TCL’ye katılabilecek.

Nasıl Katılırım?
FACEIT’e giriş yaptıktan sonra https://turkishcommunity.pro/davet adresine giderek topluluğa katılabilir ve ardından anında lobinizi kurarak ya da bir lobiye katılarak oynamaya başlayabilirsiniz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin