CS:GO ve VALORANT‘ta Türk oyuncuları tek bir çatı altında toplayarak etkinlikler düzenleyen bir organizasyon olan TCL, Türk CS:GO oyuncularının birlikte FACEIT maçları oynayabildiği topluluğunda aylık 150.000 Faceit Puanı ödül havuzuyla abonelerine özel sezonlarını başlatıyor.

Bu kapsamda 11 Ocak Pazartesi günü başlayarak her ay sıralama ödüllü 3 sezon düzenlenecek. Düzenlenecek sezonların her biri 10 gün sürecek ve oyuncular sıralamalarına göre sezonun 50.000FP ödül havuzundan pay alabilecek.

Her sezon 10 gün sürecek ve sezonların ödül dağılımı şu şekilde olacak:
1. oyuncuya: 25.000FP
2. oyuncuya: 10.000FP
3. oyuncuya: 6.000FP
4. oyuncuya: 3.000FP
5-10. oyunculara: 1.000FP

Sıradaki sezonlar:
11 Ocak 00.00 – 20 Ocak 23.55
21 Ocak 00.00 – 31 Ocak 23.55

Kimler Sıralamaya Yerleşebilir?

TCL Türk CS:GO topluluğunun sıralama ödüllerini sadece TCL aboneleri kazanabiliyor. Topluluğa ücretsiz bir şekilde dahil olup FACEIT ELO’nuzu ve görevlerini etkileyen maçlara topluluk üzerinden lobiler aracılığıyla ücretsiz bir şekilde katılabiliyor olsanız da sıralamaya yerleşebilmek için TCL’e abone olmanız gerekiyor.

TCL’e aylık 3$ (yaklaşık vergilerle birlikte 25₺) karşılığında FACEIT üzerinden abone olabilir ve aboneliğinizi istediğinin yenilenmesini istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

TCL’e abone olmak için: http://tcl.gg/abone-ol

Sezonlarda Sıralamalar Nasıl Belirlenecek?

TCL Türk CS:GO topluluğundan diğer Türk CS:GO oyuncularıyla lobi oluşturarak veya açık lobilere katılarak girdiğiniz maçların sonuçları sıralamanızı belirleyecek. Kazandığınız maçlardan 14 puan kazanırken kaybettiğiniz maçlardan 9 puan kaybedeceksiniz. Sezon bitiminde oyuncular sahip oldukları puanlara göre sıralanacak.

TCL Türk CS:GO Topluluğu Nedir? Nasıl Katılırım?

TCL Türk CS:GO topluluğu, Türk CS:GO oyuncularının FACEIT üzerinden birlikte FACEIT maçları oynamalarına olanak sağlayan katılması ücretsiz bir oluşumdur. Topluluk üzerinden seviye sınırlaması olan lobiler oluşturabilir veya mevcut lobilere katılabilirsiniz.

Oynanan tüm maçlar onlarca TCL hakeminin denetimi altındadır, yaptığınız şikayetler doğrultusunda maç demoları izlenerek kurallara uymayan oyuncular topluluktan uzaklaştırılır. Bu sayede topluluğun toxiclikten uzak, arkadaş canlısı bir ortamı mevcuttur.

Topluluk dışından rastgele rakiplere karşı oynadığınız bu maçlar, FACEIT ELO puanınızı ve FACEIT görevlerinizi de etkiler.

TCL’e FACEIT üzerinden katılmak için: https://tcl.gg/davet
Şikayet ve sorularınız için TCL Discord sunucusu: https://tcl.gg/discord

TCL’e abone olmak için (ödül kazanmak için gerekli): https://tcl.gg/abone-ol

Önceki içerikCS:GO Tarihinde En Çok Para Kazanan 5 Oyuncu
Sonraki içerikRiot Games, En Çok Sevilen Silah Kostümlerini Mağazaya Ekleyecek

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin