GLL platformunun düzenlediği PUBG Nations Royale 2020 Türkiye elemeleri tamamlanan maçların ardından sona erdi.

ELEME AŞAMASI TAMAMLANDI

Ülkeler arası düzenlenen 32v32 turnuvası GLL Nations Royale’in Türkiye elemesi ayağı tamamlandı. 5 maç üzerinden oynanan eleme finalinini Beşiktaş Academy takımı 1. olarak tamamladı. Son maçta BJKA oyuncusu Tacoo’nun Pizza Locale takımı oyuncularına 1vs3 üstünlük sağlaması ile liderliği 2 puanla VAGRANCY takımının elinden aldı. Final aşamasını BJKA’nin 2 puan gerisinde 61 puanla tamamlayan VAGRANCY takımı ise ülkemizi GLL Nations Royale’de temsil edecek, elemelerden yükselen 2. ve son takım olmayı başardı.

Ülkeyi temsil edecek takımların belirlenmesinin ardından her takımın ülkelerinden ünlü bir yayıncı ile takım olacak ve bu yayıncı seçeceği 23 oyuncunun da takım generali olarak mücadeleye hazırlayacak.

  • 23 oyuncu general tarafından seçilecek
  • 8 oyuncu (2 squad) açık elemelerle takımdaki yerini alacak

Ülkeler bölgeye göre değişiklik gösteren bir turnuva formatından Platoon modunda (32v32) çevrimiçi olarak karşı karşıya gelecek ve maçlar GLL tarafından canlı yayınlanacak.

BÖLGELER

Ülkeler turnuvada 4 bölgeye ayrılacak: AODA (Avrupa, Orta Doğu, Afrika), Amerika (Kuzey Amerika+Latin Amerika), Okyanusya (Avustralya+ Yeni Zelanda) ve GDA (Güneydoğu Asya)

Turnuva ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Önceki içerikLogitech G ile Gece Gece PUBG Turnuvası
Sonraki içerikTCL 8000+ Üye Sayısına Ulaştı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin