Apex Legends 5. Sezon Fragmanı Çıktı. Fragmana göre Kings Canyon’a gelen bir güncelleme yeni bir yer ile birlikte büyüklüğü açıkça ortaya bir kez daha çıktı.

10 Nisan’dan bu yana Apex Legends 5. Sezon için ön görülen fragmanlar ve kesitler yayınlanmakta. Yayınlanan ilk fragmanda Kings Canyon‘daki Hydra Dam‘da bir kapı bulunmaktaydı. Ozamandan beri yayınlanan bir çok fragmanda buna benzer  değişiklikler bulunmaktaydı. Bunlar ise 5. sezonda gelecek olan Kings Canyon güncellemesine ve değişimine ön izleme getiriyor.

Bazı sızıntılar güncelleme günlerini ortaya çıkarsada, oyuna odaklanan oyuncular değişiklikler üzerinde ki analizlerine odaklandı. Gelen değişiklik bir hayli büyük gibi gözüküyor.

Reddit’de bir sızıntı OrcusDei, ilk fragman yayınlandığında kendi sızıntılarının doğruluğunu kanıtlarken, bu ne kadar büyük bir yer diye ekledi. Dome benzeri şekil ve eşlik eden tüneller, en az on binanın yerini alan ve hatta manzaranın bir kısmını yıkmaya yardımcı olan Sulak Alanların yerini alıyor gibi görünüyor.

(Var olması muhtemel görüntü)

Kesin olarak sulak alanların değişeceği ve haritada ki mevsimsel hareketliliğin belirginleşeceği belli olsada, Kings Canyon’un mevcut düzeninde büyük bir değişiklik olacak. Yine de, OrcusDei, taklit ettikleri görüntünün Respawn‘ın kollarından farklı olduğuna dikkat çekti. Yeni konumun bulunduğu yerde ki tüneller, sulak alanların altından geçeceği ve silah seslerin duyulabileceği konuşulanların arasında.

Bunlar ile birlikte, Respawn’ın harita değişiklikleri ile kafasında ne tür planlamalar var belli değil. Güncellemenin 7 Mayıs tarihinde gelmesi beklenirken. Çıkan bazı geliştirme ve güncellemeler sebebi ile 12 Mayıs gibi bir tarihe ertelendi.

 

Önceki içerikTCL 8000+ Üye Sayısına Ulaştı
Sonraki içerikValorant, Yeniden Oynatma İçin Kolları Sıvadı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin