Bizimle bağlantı kur

CS: GO

tabseN: Xantares’e bir nevi oyunu yeniden öğretmemiz gerekti

BIG takımının yeni oyun içi lideri tabseN, HLTV.org‘a verdiği röportajda Xantares ve takım hakkında bir çok soruya cevap verdi.

Esl One Cologne 2019 turnuvasında gösterdiği kötü performans ile bir çok Alman seyircisine hayal kırıklığı yaratan BIG takımının yeni oyun içi lideri tabseN, HLTV.org’a röportaj verdi.

Röportajda gob b’nin bir süre sonra koçluk görevine geçeceğini o yüzden kendisini IGL rolüne hazırladığını söyleyen tabseN, Xantares hakkında sorulan soruya ise çarpıcı ve ilginç sayılabilecek bir cevap verdi.

Xantares’in 4 yıl boyunca Space Soldiers’ta oynadığını ve BIG’e geldiği zaman hiç bir şey bilmediğini söyleyen tabseN, Xantares’e bomba atmayı, yer tutmayı ve takım oyuncusu olmayı öğrettiklerini söyledi.

Bu röportaja bakılırsa, Xantares’in kariyeri screaM gibi olabilir. 2 gün önce takımın koçu da maç sırasında Xantares’e beynini kullanmasını söylemişti.

Xantares halen sadece aim gücüne güveniyor ve taktiksel olarak oynadığı takımların gerisinde. Xantares’te screaM gibi sadece aim gücüne güvenmeye devam ederse yakın zamanda Türkiye’ye geri dönecek. Umarım böyle bir şey olmaz ve Xantares daha da iyi takımlarda oynar.

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

1 Yorum

1 Yorum

  1. Pingback: Calyx, Windigo Takımına Transfer Olabilir - Gamerbase

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla CS: GO