Henüz çıkışı gerçekleşmeden birçok kişi tarafından bu senenin favori aday oyunları arasında dahi gösterilen, büyük bir beklenti olan The Last of Us Part II için PlayStation tarafından yeni bir fragman yayınlandı. Ancak şirket, YouTube’daki videonun izleyiciye olan etkileşimini tamamen kapattı.

Yeni Fragman Yayınlandı

Dün akşam saatlerinde oyunun sosyal medya hesaplarından The Last of Us: Part 2’nin yeni videosu dublajlı olarak da yayınlandı.

Yayınlanan videodan da az çok anlaşılacağı üzere The Last of Us Part 2 bizleri Ellie’nin intikam yolculuğuna eşlik etmeye bekliyor. The Last of Us 2 için şimdiye kadar yayınlanan tüm videolar oyun severlerden güzel dönüşler aldı.

Hali hazırda PS Store üzerinden ön siparişe sunulan yapımın fiyatı ise 429 TL. Geçtiğimiz günlerde Amazon özellikle Avrupa’daki pek çok ülkede The Last of Us 2’nin daha çıkmadan en çok satanlar listesinde zirveye yerleştiğini açıklamıştı.

Bu arada dip not olarak tekrardan hatırlatalım. The Last of Us Part 2 tüm dünyada aynı anda 19 Haziran’da sanal raflardaki yerini alacak.

The Last of Us Part II | Story Trailer | PS4

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin