REKLAMmonsters reloaded advertisement

Alex Grade isimli geliştirici yeni bir simülatör geliştirdi! Bu simülatörde kapımıza gelen PS5’i kutusundan çıkarıp kurmaya çalışıyoruz.

Döviz kurlarının yüksek olduğu şu son yıllarda, almak istediğimiz teknolojik aletlere eklenen vergilerle artan fiyat etiketlerinden dolayı,teknolojik aletler cep yakar hale gelmeye başladılar.Durum böyleyken, çoğu kişi o hayalini kurduğu telefonu veya oyun konsolunu almak yerine yalnızca hayalini kurmakla yetiniyorlar.

Yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5, uzun bir bekleyişin ardından nihayet ülkemizde de piyasaya sürülecek. Yeni nesil konsol için heyecanlı olsak da 8.299 TL’lik etiket fiyatını duyduktan sonra birçoğumuzun hevesinin kursağında kaldığı söylenebilir.

Üstelik bu fiyat yalnızca konsol ve 1 oyun kolu için geçerli.Bunun yanında nihai performansı alabilmemiz için gerekli 4k ekran,oyunlar,Ses sistemi kurmak gibi uzunca bir liste daha var.Bunlarda fiyata dahil olunca fiyat ikiye katlanıyor ne yazık ki. Yine de tüm bunları sanal da olsa tek kuruş bile harcamadan ücretsiz deneyimlemek güzel olmaz mıydı ?

 

Alex Grade tarafından geliştirilen PS5 Simulator, oyunculara kendi PlayStation 5’lerinin kutu açılışını yapma imkânı sunuyor. PS5 Simulator’da yapmamız gereken şey ise etraftaki nesneleri kullanarak PlayStation 5’i kutusundan çıkarıp kurmak.

10-15 dakikalık kısa bir oyun deneyimi vadeden bu oyunda ise kapımıza gelen konsolu almakla başlıyoruz. Sonrasında çevredeki nesneleri kullanarak kutuyu açıyoruz ve ardından kabloları televizyona bağlıyoruz.

1 GB dosya boyutuna sahip olan oyunda yapabileceklerimiz ne yazık ki bu kadar. Elbette, gerçeğinin yerini tutmaz ancak yine de bu deneyimi yaşamak istiyorsanız buradaki linki kullanarak PS5 Simulator’i ücretsiz indirebilirsiniz.

Önceki içerikLeague of Legends Yeni Eşya Sistemi ile Tanklar Durdurulamıyor!
Sonraki içerikLeague of Legends, 2020 All-Star LCK Takımı Aralık Ayı İçin Açıklandı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin