REKLAMmonsters reloaded advertisement

Tanklar, 2021 sezonu öncesinde yeni eşya sistemi ile durdurulmaz bir hal aldı. Tekli sıradaki en yüksek kazanma oranlarına sahipler. Yeni eşya sistemi tanklar üzerine büyük bir güçlülük getirdi. Bazı oyuncular bu durumdan fazlasıyla şikayetçi.

Yedi tank şampiyonu Platinum ve üstü elolarda en çok kazanan şampiyonlar arasında ilk 10‘ da yer alıyor. Bunlar Amumu, Malphite, Nunu ve Willump, Rammus, Skarner, Urgot, Taric ve Galio. Bu şampiyonların bu kadar başarılı olmasının nedeni yeni eşya sisteminden başka bir şey değil. Şampiyonların çoğu eski adıyla bildiğimiz Günateşi Pelerini yenilenmesi olan İhtişamlı eşya olan Günateşi Kalkanı satın alıyor. Eşya bir tankın sahip olması gereken bütün özelliklere sahip.

Günateşi Kalkanı

Zamanla artan hasar sağlar.

3200 Altın

+450 Can

+30 Zırh

+30 Büyü Direnci

+15 Yetenek Hızı

Alev Kusan: Yakınındaki rakiplere 1-18. seviyelerde her saniye 20 ila 40 (+%1 İlave Can) Büyü Hasarı verirsin (minyonlara ve canavarlara karşı %50 daha fazla hasar verir). Rakip şampiyonlara veya destansı canavarlara bu etkiyle hasar vermek, bir yük ekleyerek sonraki Alev Kusan hasarını 5 saniyeliğine %12 arttırır (bu etki 6 defa birikebilir).

Işıma: Azami yüke ulaştığında normal saldırıların çevrende patlayarak yakınındaki rakipleri 3 saniyeliğine yakarak onlara Alev Kusan hasarı verir.

İhtişamlı Pasif: Diğer tüm efsanevi eşyalara +5 Yetenek Hızı sağlar.

2021 Sezonu Öncesi En Güçlü Şampiyon Amumu

Üzgün Mumyamız Amumu şu anda Platinum ve üstü elolarda %59 oranında kazanma oranı ile metadaki en güçlü şampiyonumuz. Diğer güçlü tanklarda olduğu gibi Amumunun bu kadar güçlü olmasının tek nedeni yeni eşya sistemi. Ormanda Uğursuz Koruma ve Günateşi Kalkanı kullanıyor. İki eşya, Amumu’ yu çok hızlı bir şekilde orman kampı temizleyen bir şampiyon yapıyor. Ek olarak hem tank olmasını sağlıyor, hemde iki eşya ile rakiplerine ciddi bir hasar sağlayabiliyor.

Fnatic’ in orman oyuncusu Oskar ” Selfmade ” Boderek canlı yayınında Amumu ile 20. dakikada tek başına Baron Nashor kesti. İzleyicilere şu anda eşyaların ne kadar güçlü olduğunu kanıtladı. Tek başına 20. dakikada bir ormancının Baron Nashor kesmesi bir şeylerde ciddi anlamda hatalar olduğunu gösteriyor.

 

Önceki içerikHalo 4’ün PC Versiyonu Bugün Çıkıyor
Sonraki içerikPahalı Fiyat Etiketiyle Dudak Uçuklatan PS5’e Ucuz Çözüm!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin