Uzun zamandır söylentileri etrafta dolaşan GTA Trilogy Remaster, Rockstar Games PC istemcisinde bulunan GTA 3, Vice City ve San Andreas’ın oyunlarının yanlarındaki yeni logolarının ortaya çıkmasından sonra Rockstar Games tarafından doğrulandı.

Grand Theft Auto hayranları tarafından Grand Theft Auto 6 hala merakla beklenirken, tüm gözler bir anda oyun konsollarında satış rekorları kıran Grand Theft Auto 3, Vice City ve San Andreas’ın yeni çıkacak olan remastered versiyonlarına döndü.

Geçtiğimiz günlerde, bazı platformlarda Unreal Engine’in bu proje üzerinde çalışacağı iddialarını işitmiştik. Bu iddiaların devamında gelişen olayların sonucunda ise bu hikayenin bir gerçeğe dönüşeceğini görebiliyoruz. Rockstar Games oyun istemcisinde hali hazırda olan, üç oyunun da yanında ”Unreal” yazısını görüyoruz. Daha önce de Güney Kore Derecelendirme Kurulu tarafından Grand Theft Auto Trilogy Definitive Edition için resmi bir puanlama yapılmıştı ve 2021 yılının Kasım ayında çıkacağına dair bir rapor paylaşılmıştı.

GTA.net Twitter adresinden yaptığı açıklama ise şu şekilde oldu;

Rockstar Games’in PC istemcisinde oyunun yeni logolarının ortaya çıkmasının ardından, bir fragman eşliğinde duyurulacak olan GTA Trilogy’i oyuncular olarak beklemekten başka yapacak bir şey kalmıyor.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin