Riot Games bugün, League of Legends’taki Muzaffer kostümünün Blitzcrank için geleceğini açıkladı.

Riot Games dün, pembe bir oyuncak ayının tanıtım resmini yayınlamıştı ve League of Legends oyuncuları bu yeni kostümün Annie ile ilgili olacağını sanmıştı. Bu düşünce içerisinde olan birçok taraftar yanıldı. Tanıtım görseliyle birlikte, Blitzcrank’ın pembe ayıyı tuttuğunu gösteren Riot Games, League of Legends oyuncularını şaşırttı.

Riot Games geçen sezon Muzaffer kostümü için bir görselde tabancanın yakınlaşmış görüntüsünü paylaşmışlardı. League of Legends oyuncuları ise tabanca görüntüsünü Lucian’a ait olduğunu doğru bir şekilde tahmin etmişlerdi. Bu sene Lig oyuncuları için şaşırtıcı oldu.

Normalde, her yıl Muzaffer görünüm herhangi bir dereceli modun da Altın ranka sahip olan Lig oyuncularına otomatik olarak veriliyor. Chromas ise Altın rankının itesine ulaşan oyunculara verilir. Örneğin tekli sırada Challenger rankına sahip bir oyuncuya, Challenger rütbesinin simgesini andıran yaldızlı, mavimsi bir renk tonuyla Muzaffer Blitzcrank için renk verilecek.

Riot Games, Muzaffer Blitzcrank’in 11.22 Yaması ile birlikte yayınlanacağını duyurdu. 11.22 Yaması, oyunun resmi yama programına göre 3 Kasım tarihinde bizlerle birlikte olacak.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin