Venue at the Red Bull Flick Brazil Final live from BBL e-Sports in Sao Paulo, Brazil on August 1, 2021 // SI202108030028 // Usage for editorial use only //

Türkiye’nin en büyük 2v2 CS:GO turnuvalarından biri olan Red Bull Flick’te Türkiye şampiyonu bu hafta belli olacak. Toplamda 5 çevrim içi, 11 şehir elemesi olmak üzere 16 elemenin ardından 16 takım play-off turuna katılma hakkı elde etti. Play-off’lardan başarıyla ayrılan dört takımın kıyasıya mücadele vereceği Red Bull Flick Türkiye Finali, 7 Ekim’de Bomontiada Babylon’da gerçekleştirilecek.

Oyunseverler, Türkiye şampiyonunun belli olacağı Red Bull Flick Türkiye Finali’ni, Red Bull’un Twitch kanalından canlı olarak takip edebilecek.

Türkiye’nin en büyük 2v2 CS:GO turnuvalarından biri olan Red Bull Flick’te yeni şampiyon belli oluyor. Yenilenen 8 haritası ve ‘Yükselmeye hazır ol’ temasıyla oyun tutkunlarına özel bir deneyim yaşatmak için yola çıkan Red Bull Flick 2021’de final zamanı geldi de çattı. Amatörden profesyonele tüm oyunseverlerin, yılların eskitemediği CS:GO’da 2’ye 2 formatında mücadele ettikleri turnuvada 5 çevrim içi, 11 şehir elemesi olmak üzere 16 elemenin ardından 16 takım adını play-off’lara yazdırmıştı.

Yapı Kredi Play, TurkNet, AGON by AOC ve HyperX partnerliğinde gerçekleştirilen, takım arkadaşı ile beraber hünerlerini sergilemek ve Türkiye’nin en iyisi olmak isteyenlerin kıyasıya mücadelesine sahne olan Red Bull Flick’te, şampiyonu belli olacağı Türkiye Finali, 7 Ekim’de Bomontiada Babylon’da gerçekleştirilecek.

TurkNet Invitational’da Final Heyecanı

Red Bull Flick’in yanı sıra TurkNet Invitational’da da final heyecanı yaşanacak. Şampiyonluk için mücadele edecek takımlar ise şu şekilde;

  • REALENAYI2
  • GÖRMÜŞ GEÇİRMİŞLER
  • S3NCEYEZ
  • CIKOLATALIBAZDA

7 Ekim’de Bomontiada Babylon’da gerçekleşecek Red Bull Flick 2021 ve TurkNet Invitational Finali, Red Bull’un Twitch kanalından canlı olarak takip edebileceksiniz.

Önceki içerikGTA Trilogy, Rockstar Games Tarafından Onaylandı!
Sonraki içerikFIFA 2022 Ones To Watch Team 1 Kadrosu Yayınlandı!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin