GTA Online’a kış güncellemesi ne zaman gelecek ? Grand Theft Auto hayranlarının en çok merak ettiği konulardan bir taneside kış modunun ne zaman geleceğiydi. Rockstar Games, GTA Online’a Los Santos Şehri için özel yaz güncellemesi getirmişti. GTA Online’a kış güncellemesi birkaç ay sonra bizimle birlikte olabilir. Ayrıca Online moda yeni bir soygun görevide eklenecek.

GTA Online’ın Kış Güncellemesi Ne Zaman?

Rockstar Games, bu kış eğer bir sürpriz olmazsa güncellemenin geleceğini vurguladı. Son birkaç yılda Los Santos’a kar ve diğer süslemelerin eklendiği Noel güncellemesi genellikle 18 Aralık ile 21 Aralık arasında yayınlanıyordu. Fakat soygun görevide oyuna eklenceği için erken bir tarihte Kış güncellemesi oyuna getirilebilir.

GTA Online’ın Yeni Soygun Görevi

Rockstar’ın yeni soygun görevi Casino’da geçecek. Rockstar Games şuanlık soygun nerede geçeceğini duyurdu. İlerleyen zamanlarda bu soygun hakkında daha fazla bilgi vereceklerdir.

GTA Online Noel Günlük Hediyeleri

Rockstar Games, genellikle Noel günlerinde oyunculara oyuna girdikleri zaman hediyelerini dağıtırlar. Bu ödüller genellikle kıyafet ve araçlarda indirim şeklinde oluyor. Muhtemelen yine aynı hediyeler sizleri bekliyor olacak.

1 Yorum

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin