Bizimle bağlantı kur

CS: GO

G2, ZywOo’yu Hile Olduğunu Düşündüğü İçin Transfer Etmedi

Bünyesinde bir çok yıldız oyuncu bulunduran G2’nun çok büyük bir hata yaptığı ortaya çıktı. Fransızlar, ZywOo’yu hile kullandığını düşündüğü için takıma transfer etmemiş.

2017 yılında bir çok Fransız yıldızın katılmasıyla yeniden yükselişe geçmesi beklenen G2, geçen 2 yılın sonunda başarı sayılabilecek bir performans ortaya koyamadı. Performans iyileştirmesi için bir çok transfer yapan ancak bu transferlerden istediği verimi alamayan Fransızlar, belki de yapacağı en doğru transferi saçma bir sebep yüzünden yapmadı.

2018 senesinin sonunda ZywOo, Vitality takımına transfer oldu ve şuan dünyanın en iyi 2. takımı durumundalar. Pek çok insan G2 ekibinin neden böyle genç ve üst düzey performans ortaya koyan ZywOo’yu takıma almadıklarını merak ediyordu. Fransız gazeteci neL, sosyal medya üzerinden ZywOo hakkında gelen soruya bir açıklama yaptı.

neL, G2 takımının ZywOo ile hiç ilgilenmediğini çünkü onun hileci olduğunu düşündüğünü söyledi. Bu gerçekten çok garip çünkü kennyS’te kariyerin başındayken bir çok kişi tarafından hile olarak nitelendiriliyordu.

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla CS: GO