REKLAMmonsters reloaded advertisement

HLTV’den gelen haberlere göre, şu anda FaZe Clan’ı bünyesinde oynayan Nikola “NiKo” Kovač, G2 Esports’a geçiş yapıyor olabilir.

Hem G2 Esports hem de FaZe Clan, NiKo için bir anlaşmayı ve kalıcı bir transferi sonuçlandırmak için görüşüyor. Transfer gerçekten gerçekleşirse, CS:GO rekabetçi arenasında şimdiye kadar görülen en büyük transfer haberlerinden biri olabilir.

Bununla birlikte G2 Esports’un şu anda tam bir CS: GO kadrosu var ve NiKo onlara katılırsa, mevcut oyunculardan birinin aktif kadrodan ayrılması gerekecek. Yerine geçmek için en bariz aday ise organizasyona 2019’da tekrar katılan François “AmaNEk” Delaunay olacaktır.

“G2’deki NiKo çok mantıklı olurdu !!!”

FaZe ekibi, Bymas’ı Ağustos ayı başlarında Kjaerbye ile değiştirdiklerinden beri son zamanlarda ismini pek duyuramadı. Madalyonun diğer tarafında ise G2 Esports da rekabetçi arenada en iyi zamanlarını geçirmiyor ve kadrolarını güçlendirmek istiyor.

NiKo, Finn “karrigan” Andersen kadrodan ayrıldığından beri FaZe’nin oyun içi lideri rolünde oynuyor. Anlaşma devam ederse ve yıldız oyuncu G2 Esports’a geçerse, şu anda G2’deki Nemanja “nexa” Isakovic’e ait olan ve FaZe Clan ile olduğu gibi IGL olma sorumluluğu da üzerinden kalkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: GTA 6: Oyundan Önce GTA Filmi Geliyor!

Önceki içerikLeague of Legends Yeni Şampiyonu Samira Hakkında Bilgiler
Sonraki içerikYerli Oyun Osman Gazi, Steam Platformuna Geldi!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin