Yakın zamanda G2 takımına katılan profosyonel oyuncu Nikola “⁠NiKo⁠” Kovač ilk maçındaki etkileyici performansıyla takımının Avrupa’daki yılın ilk galibiyetini almasında yardımcı oldu. NiKo G2 kadrosuna Audric “⁠JaCkz⁠” Jug‘ın yerine dahil olmuştu.

“G2” ve “FURIA” takımları arasında oynanan CS:GO “BLAST Premier Fall Series” turnuva maçını, Mirage haritasını 16-10 ve Nuke haritasını 16-11 ile 2-0 kazanan takım G2 oldu.

NiKo rahat bir oyunla 39-37 KD oranı ve 1.11‘lik rating yakalamayı başardı.

Mirage haritası CT tarafında FURIA takımı 5-1 öne geçse de  devreyi 9-6 geride kapatmaktan kurtulamadılar G2 takımı 2.yarı pistol raundu almasıyla birlikte, haritayı 16-10 rahat kazanmasını bildi. FURIA oyuncusu Andrei “⁠arT⁠” Piovezan Mirage haritasında etkili bir performans sergilese de takımı bu raundu kaybetti.

Nuke haritasına hızlı başlayan G2, bir anda skoru 6-2‘ye getirdi. Ancak toparlanan FURIA, devreyi 8-7 önde kapattı. 2.yarı NiKo ve huNter‘ın 2v4 pozisyondaki raundu almasıyla gardı düşen FURIA haritayı 16-11 maçı da 2-0 kaybetmiş oldu.

Bu sonuçla birlikte FURIA kendi ülkesinin takımı MIBR ile eleme maçına çıkacak. G2 takımı ise Astralis ile büyük finale çıkma mücadelesi verecek.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Xyp9x, Astralis’in Kadrosuna Geri Dönüyor

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin