G2Army’nin yeni göz bebeği G2 Gozen, resmi olarak açıklandı!

G2, erkek ve kadın oyuncuların da bulunduğu ayrıca dünyanın en iyi VALORANT kadın oyuncularından bazılarının olduğu, Julia “juliano” Kiran, Zainab “zAAz” Turkie, Petra “Petra” Stoker, Anja “aNNja” Vasalic ve Michaela “Mimi” Lintrup’tan oluşan Valorant kodrosu hakkında ”Eminiz ki, VALORANT ekibimiz birlikte rekabet ederken, önümüzdeki turnuvalarda kutlanacak bir çok zafer elde edeceğiz.” dedi.

G2’nun düzenlenen organizasyonlarda kadın-erkek ayrımcılığının önüne geçeceğini ve yeni bir soluk getireceğini düşündüğü oluşum G2 Gozen, kadın ve erkeklerin de karma liglerde mücadele edebilmesi adına yapılan bir güçlendirme hedefinin parçası. Bu süreçte G2, cinsiyetlerinden bağımsız olarak, en üst düzeyde ve maksimum verimlilikte oynayabilecek olan oyuncular ile anlaşma sağlıyor.

G2 Esports’un Kurucusu ve CEO’su Carlos ‘Ocelote’ Rodriguez şöyle söyledi ;

“Bana göre onlar bir kadın takımı değil, bizim VALORANT takımımız. G2’de takımlar kuruyor ve yetenek ve marka uyumuna dayalı oyuncuları getiriyoruz. Bunlar dünyanın en iyi kadın oyuncuları arasındalar ve gurur duyuyoruz. Tüm ekiplerimizi desteklediğimiz gibi onları sonuna kadar destekleyeceğiz ve onların büyüyüp G2 ordusunun bir parçası olarak zaferler almasını görmeyi dört gözle bekliyoruz.“

Önceki içerikRiot Games’in Dizisi Arcane, 7 Kasım’da Twitch’te Ortak Yayınlarla İzleyici Gruplarına Açılacak
Sonraki içerik2022 Sezon Öncesi: Açık Beta Önizlemesi

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin