E-spor organizasyonu FaZe Clan, Markus “Kjaerbye” Kjærbye’yi CS: GO kadrolarına eklemeye karar vererek, ekibi yeniden beş aktif oyuncuya çıkardı.

Kjaerbye, Temmuz ayında North CS:GO takımından ayrılarak bir süre oyundan uzak kalmıştı. Daha önce Copenhagen Wolves, Dignitas ve Astralis gibi takımlarda oynayan Kjaerbye, bu süre zarfında serbest oyuncuydu. Kjaerbye aynı zamanda Astralis ile DreamHack Masters Stockholm 2018 ve ELEAGUE Major Atlanta 2017, North ekibi ile de DreamHack Open Sevilla 2019 gibi büyük organizasyonlarda önemli role sahip olmuştu.

Markus Kjærbye – North

Danimarka’lı oyuncu şimdi Nikola “NiKo” Kovač ve Håvard “rain” Nygaard gibi diğer başarılı oyuncuların eşliğinde kendisini bulacak. Oyuncu, Olof “olofmeister” Gustafsson’un yerini alırken, üzerinde bir miktar baskı hissediyor olabilir. Ancak tüm olumsuz düşüncelere rağmen yeni oyuncu, Twitter’da FaZe’ye katılmasını heyecanla duyurdu.

“FaZe Clan’a sıcak karşılama için teşekkürler! Başlamak için sabırsızlanıyorum! “

FaZe Clan 18 Ağustos’ta ESL One Cologne 2020’ye katılacağı için yeni oyuncunun ortama ve takım arkadaşlarına alışması için fazla zamanı olmayacak. Aynı zamanda turnuvada dünyanın en iyi takımlarından Astralis, Team Liquid ve G2 Esports gibi ekiplerle karşılacaklar. Kjaerbye kesinlikle turnuva boyunca iz bırakmak ve FaZe Clan’ın yeni bir üyesi olarak kendini kanıtlamak zorunda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: CS:GO Oyuncularının Takma İsimleri Nereden Geliyor

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin