REKLAMmonsters reloaded advertisement

Devam eden küresel salgın, oyun stüdyolarının üretimi yavaşlatmasına da neden oldu. Aynı zamanda bu kriz, Halo Infinite ‘in arkasındaki ekip olan 343 Industries’i de etkiledi.

Twitter’daki bir geliştirici güncellemesinde, 343 Industries’in Stüdyo Başkanı Chris Lee hayranlarını oyunun durumu hakkında bilgilendirdi. Lee “COVID-19, geliştiriciler için gecikmelere neden oldu ve bu da çıkış tarihinin 2021’e ertelenmesini gerektirdi.” dedi.

Orijinal plan ise oyunu bu tatil sezonunda Xbox Series X’in yayınlanmasından kısa bir süre sonra yayınlamaktı. Lee, oyunun şu anda tatmin edici bir durumda olmadığını ve daha fazla çalışılmaya ihtiyacı olduğunu belirtti. Oyunu mükemmel halde sunmak için, çıkış tarihinin değiştirilmesinin gerektiğini söyledi.

Ancak bu haberler o kadar da şaşırtıcı değil. Nisan ayında bir CNBC röportajında, Microsoft’un Xbox başkanı Phil Spencer, Microsoft’un da bitmemiş oyunları piyasaya sürmeyeceğini belirtmişti.

HALO Infinite

Yeni çıkış tarihi HALO Infinite topluluğu için kötü bir haber gibi görünse de her oyuncu, oyunu hatasız oynamak ister. Bu sebeple bir süre daha beklemek, mükemmel bir oyun keyfine değer.

Şu anda 2021 sınırları dışında yeni bir çıkış tarihi yok. Oyunun mevcut durumu, programın çok gerisinde görünmüyor, bu nedenle oyunun önümüzdeki yılın ilk yarısında yayınlanacağını düşünüyoruz.

Önceki içerikFaZe Clan’ın Yeni CS:GO Oyuncusu: KJAERBYE !
Sonraki içerikTickrate Nedir ? 64 ve 128 Arasındaki Farklar Nelerdir ?

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin