Bizimle bağlantı kur

CS: GO

ESL One Rio Major Kasıma Ertelendi

ESL yaptığı açıklamada yakın zamanda oynanması gereken ESL One Rio Major turnuvasının korona virüsü yüzünden kasım ayına ertelendiğini belirtti.

Cooler Master MM530 GCS İndirimi

Normal şartlarda 11-24 Mayıs tarihlerinde oynanması gereken şampiyonluk aşaması 19 Kasım tarihine ertelendi, bu durumda yılın 2. major turnuvasının tarihini almış oldu, CS:GO tarihinde ilk defa aynı yılda iki yerine bir major turnuvası oynanacak.

İkinci major turnuvasının iptali ile birlikte iki turnuvanın toplam ödül havuzu tek seferde verilecek, yani kasımda oynanacak olan ESL One Rio Major turnuvası 2 Milyon $ ödüllü olacak. Minor turnuvalarının henüz  ne zaman ve nasıl oynanacağı belli olmasa da major turnuvası kadar ileri bir tarihe ertelenmeyeceği yönünde söylemler mevcut. Anlaşılan o ki, önünde iki seçenek olan ESL, turnuvayı seyircisiz oynatmak yerine ileri bir tarihe almayı tercih etmiş. Tabi ki tek problem seyircilerin gelmemesi değil, yakın zamanda da bir kaç kez örneğini gördüğümüz gibi oyuncular seyahat ederken korona virüs önlemleri sebebiyle bir çok vize problemlerine takılıyor.

Cooler Master MM530 GCS İndirimi

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

İngilizce öğretmenliği okumakta olan 22 yaşındaki yazarımız Veli, FACEIT'te 10 seviye 😎

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla CS: GO