Hepimizin #EvdeKal‘ması gerektiği şu günlerde hem sizlerin hem de çocuklarınızın iyi zaman geçirebileceği, aile dostu on adet oyunu bu yazımızda derledik.

Rocket League

Bu emsali olmayan oyunda araba kullanarak futbol oynayacak ve rekabeti sonuna kadar yaşayacaksınız! PC, XBOX ve PS platformlarında mevcuttur.

OMG It Has Everything Trailer - Rocket League

Subnautica

Subnautica, bir gezegenin okyanusunda geçen su altı serüven oyunudur. Bu okyanus güneş ışınlarının süzüldüğü sığ mercan kayalıklarından, tehlikeli, derin çukurlara, lav bölgelerine ve biyo-ışıltılı su altı nehirlerine kadar uzanmaktadır. Hayatta kalmak için gerekenleri yapabilir misiniz?

Subnautica Cinematic Trailer

Cities: Skylines

7’den 70’e herkesin seveceği bir oyun Cities: Skylines’da bir belediye başkanı olarak göreviniz şehri kurmak ve bu kurduğunuz şehrin devam ettirebilmek. Üstelik şuan Steam üzerinde %80 indirimli!

Cities: Skylines - Release Trailer

Spyro™ Reignited Trilogy

Aynı acayip cevaplar, aynı tütsüleyen tavır şimdi büyüleyici HD görüntü ile kocaman olan Spyro, Spyro™ Reignited Trilogy ile birlikte geri döndü! Platform türünde olan bu oyunun geçmişi aslında çok eskiye dayanıyor, hem sizin hem de çocuklarınızın çok eğlenebileceği bir oyun.

Spyro: Reignited Trilogy Trailer

Overcooked! 2

Overcooked, yepyeni ve kaotik bir pişirme aksiyonuyla geri dönüyor! Soğan Krallığına dön ve klasik eşli modda veya dört oyuncuya kadar çevrimiçi modda şef ekibini kur. Önlüklerini sıkı tut… Dünyayı kurtarma vakti (yine!)

Overcooked 2: Announcement Trailer

RollerCoaster Tycoon® 3

Bir başka çok eğlenceli ve bir o kadar da klasik tasarlama ve inşa etme oyunu. Üstüne üstlük artık hayvan parkları, tema parkları ve birinci şahıs gözünden izleme şansınız da var!

RollerCoaster Tycoon 3 TINY PARK - Part 3 - BRINGING BACK THE DINGHY

Yooka-Laylee

Size nostalji yaşatırken çocuklarınızın harika zaman geçireceği bir başka açık uçlu platform oyunu Yooka-Laylee! Capital B şirketinin dünyadaki tüm kitapları yok etmesini önlemek için destansı bir yolculuğa çıkarken büyük ve güzel dünyaları keşfet, maceraya dahil ol!

Yooka-Laylee - Launch Trailer | PS4

MudRunner

Ülkemizde her türlü yaş grubunun Euro Truck Simulator 2 oyununu sevmesinden dolayı bu oyunu da listemize ekliyoruz. MudRunner eşli oynayabileceğiniz ve her türlü aracınızı siberyanın zorlu arazilerinde kullanabileceğiniz bir Off-Road oyunu, tabi ki çok gelişmi fizik motorunu da övmezsek olmaz!

Spintires: MudRunner Launch Trailer

Portal Knights

Bildiğin dünyayı arkanda bırak ve Portal Şövalyeleriyle fantastik bir bilinmeyene adım at! Bu aksiyon dolu yaratıcılık macerasında arkadaşlarınla antik geçitlerle birbirine bağlanmış düzinelerce ada boyunca oyun oyna.

Portal Knights - Announcement Trailer

Minecraft

Bu oyunda yok yok desek yeridir sanırım, çok fazla üzerine konuşmaya da gerek yok, bu listenin olmazsa olmazı, tek limitiniz hayal dünyanız!

Buzzy Bees: Official Trailer

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin