REKLAMmonsters reloaded advertisement

Valve, 7.27 yamasının ikinci bölümünde kahraman dengesine odaklandı. 7.27 yamasında ağırlıklı olarak eşyalara odaklanan Icefrog, şimdi ise kahraman dengesine el attı. Yamanın ilk parçasına buradan ulaşabilirsiniz.

Açıklandığı üzere 7.27b yaması Dota 2’deki kahramanlara yoğun bir şekilde odaklanıyor ve böylece büyük bir meta değişikliğine gidiliyor. Birçok değişiklik yanı sıra Clinkz, “Death Pact” yeteneğinin düzenlenerek oyuna yeniden getirilmesiyle, bu yamadan aslanın payını alıyor…

Ursa ve Queen of Pain’e Nerf Geldi

Gelenek olduğu gibi, mevcut metadaki aşırı performanslı şampiyonlara nerf sopası geldi. Yama 7.27b’de, hem publara hem de profesyonel oyuna hakim olabilen Ursa ve Queen of Pain de (QoP) nasibini aldı.

QoP; nerf’ü, güç kazancında ve “Shadow Strike” yeteneğinin hasarında gördü. “Sonic Wave” yeteneği de daha yüksek seviyelerde daha fazla manaya mal olacak şekilde ayarlandı.

Ursa Ultisi: 7.27b ile Ursa’nın daha uzun bekleme süresi ve Earthshock’a uygulanan yavaş azalma ile kaçışı daha kolay olacak. “Enrage”in bekleme süresinin kaldırıldığı 20. seviye yeteneği ile, karakterdeki “Kalabalık Kontrolü” yetenekleri de daha iyi çalışıyor.

Kısmi Düzenlemeler, Bufflar ve Daha Fazlası

7.27b yaması, aynı zamanda birkaç yetenek ve kahraman için kısmi yeniden düzenleme de içeriyor. Bunlar arasında “Bloodrage” ve “Thirst” yetenekleri büyük değişiklikler gören Bloodseeker da bulunuyor. Centaur’un “Retaliatede” yeteneği de yeniden düzenlendi ve artık hasar arttırma konusunda aktif bir kabiliyete sahip değil.

Yamanın en büyük kazananlardan biri ise şuan popüler olmayan “Silencer” karakteri. Daha güçlü yetenekler, geliştirilmiş “Arcane Curse” ve “Global Silence” yetenekleri ile birlikte bekleme süresinin azalması onu metaya geri getirebilir.

Yama kahramanlara odaklanmış olsa da, bazı öğeler de değiştirildi. “Orchid” ve “Monkey King Bar” nerf gelen eşyalardan oldu. “Hand of Midas” ise yeni yama ile 100 altın ucuza mâl oluyor.

7.27b yamasındaki değişikliklerin tam listesi için Valve’in resmi sitesine göz atabilirsiniz.

Dota 2- 7.27b Yaması

Önceki içerikEspor’da En Çok Para Kazanan Oyuncular
Sonraki içerikOverwatch Ligi 2020 Sezon Ayrıntıları

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin