Valve, Dota 2 için en yeni dengeleme yamasını yayınladı. 7.27d yaması, eşyalar ve kahramanlarda küçük ayarlamalara odaklanıyor.

Yeni bir denge yaması Dota 2’ye getirildi. 7.27d, kahraman ve eşya dengesinde daha küçük olaylara odaklandığı için oyunu çok fazla sarsmayacak.

Clockwork, Spectre, Faceless Void’e Nerf Geldi

Yeni yamada zayıflayan kahramanlar arasında Spectre ve Faceless Void gibi şu anda en popüler taşıyıcı rolündeki karakterler var.

Spectral Dagger, Desolate ve Haunt için zayıflatılmalar gelirken, Faceless Void’in temel gücü de azaldı. Aynı zamanda “Time Lock” hasarını da zayıflatıldı. Üstelik Void’in 25. seviye yeteneği Backtrack’i artık Break ile devre dışı bırakılabilir hale geldi.

Icefrog’un nerf sopasının vurduğu bir diğer kahraman da Clockwork idi. Rocket Flare yeteneğinin açığa çıkması kısaltıldı ve hareket hızı da düşürüldü.

Dota 2 – Faceless Void

Mars ve Leshrac İçin Yeni Güçlendirmeler

7.27d’de, mana yenilenmesinde ve zeka kazanımında artışlar alan, bazı mana problemlerini hafifleten Mars gibi bazı kahramanlar da güçlendirildi. Leshrac, güç kazanımı açısından benzer bir şekilde güçlendirildi ve Pulse Nova artık daha geniş bir etki alanını kapsıyor.

Yama notlarının tamamını resmi sitede bulabilirsiniz: DotA 2 Resmi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Sangal Esports Valorant Kadrosunun İlk Oyuncusunu Açıkladı!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin