Cooler Master yeni MH600 serisi kulaklıklarını duyurdu. Her bütçeye ve her tercihe uygun olarak 3 farklı modelde geliştirilen MH600 serisi, hemen hemen her oyuncuya uygun alternatifler içerecek.

MH600 serisi kulaklıklar bütün modellerinde aşağıdaki standart olan özellikleriyle birlikte yüksek performansa ve premium ses kalitesine önem veriyor.

  • Dönebilen kulak başlıkları ve uzun süreli kullanımda konfor sağlayacak kumaş kaplama.
  • Çıkarıp takılabilen kabloları sayesinde zahmetsiz taşıma ve bükülebilen dış çerçeve.
  • Arka plan gürültüsünü minimalize eden ve üstün ses kalitesi sağlayan ayarlanabilir çok yönlü boom mikrofon.
  • 50mm’lik neodimyum ses sürücüleri ile birlikte premium ses kalitesi.

Bunlar sabit olmakla birlikte her model farklı ek özelliklerle geliyor.

MH630 Oyuncu Kulaklığı

MH600 serisinin baz modeli, 3.5mm jak girişi ile birlikte bilgisayar, konsol ve hatta mobil oyunlar için uyumlu.

 

MH650 Oyuncu Kulaklığı

Çevreleyeci RGB aydınlatma ve 7.1 sanal surround ses ile yükseltilerek sizi oyunun içine çekecek, tek bir usb bağlantısı ile gelen MH650, extrem PC ve konsol oyuncuları için biçilmiş kaftan.

 

MH670 Oyuncu Kulaklığı

İdeal ses deneyiminizi yakalayabilmeniz için değiştirilebilir 3.5mm jak girişi ve 2.4ghz kablosuz özelliği, 7.1 sanal surround ses, ve kablosuz mobil oyunlar için USB Type A – Typce C dönüştürücü adaptörü sayesinde multi-platform uyumluluğuyla üst seviye performansı tüm cihazlarınızda yaşayın.

 

Şirketin genel müdürü Bryant Nguyen, MH600 serisini şu şekilde yorumladı: “Bütün oyuncular kulaklıklarından sağlam performans beklerler, fakat aynı zamanda oyun tarzlarına ve kişiliklerine bağlı olarak farklı ihtiyaçları da vardır. Bu yüzden MH600 serisi bu ihtiyaçları karşılayacak 3 farklı seçenekle gelecek ve bu tercihleri yaparken performanstan ödün vermemiş olacaklar.”

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin