Ülkemiz de bulunan Covid-19(Korona Virüs) nedeniyle ikinci bir duyuruya kadar durdurulması kararlaştırılan Vodafone Freezone ŞL  online olarak oynanacak!

Geçtiğimiz 17 Mart tarihinde yapılan duyuru ile ara verilen lig, tekrardan geçtiğimiz 28 Mart tarihinde Riot Games’in League Of Legends sosyal medya hesapları aracılığı ile yaptığı açıklamalarda VFŞL’nin  önümüzde ki 4 Nisan Cumartesi gününden itibaren online(Çevrimiçi)olarak devam edeceğini duyurdu.Akademi Lig’inin ise 2 Nisan Perşembe günü geri döneceği yaptığı açıklamaların içerisinde.

VFŞL karşılaşmaları 4 Nisan Cumartesi günü çevrimiçi oynanacak şekilde geri dönüyor!👉 https://bit.ly/39w4feE

LoL Espor paylaştı: 28 Mart 2020 Cumartesi

Ülkemiz de yayılmakta olan virüsden dolayı, oyuncuların evlerinden oynayacağı ve rekabetin devam edeceği VFŞL için Riot Games Türkiye ekibi, oyuncuların evlerinden lobiye bağlanmaları için geliştirilen bir sistem için çalıştıklarını belirtti. Maç içerisinde ki oyuncu kontrolleri ve profesyonel kuralların nasıl işleneceği ise kafalarda soru işareti bıraktı.

İlginizi Çekebilir:Half-Life: Alyx’e Türkçe Yama Çıktı

 

 

Önceki içerikCooler Master MH600 Serisi Oyuncu Kulaklıklarını Duyurdu
Sonraki içerik350.000$ Ödül Havuzlu Rocket League Turnuvası
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin