Call Of Duty‘nin ninjası olarak nitelendirilen ve durmadan bilgi sızdıran ‘TheGamingRevolution‘, Call Of Duty:Vietnam için yeşil ışık içeren mesaj paylaştı.

Infinity Ward’ın Modern Warfare ve Warzone‘larının her biri inanılmaz derecede başarılı Call of Duty unvanları olsa da, tüm gözler franchise’daki bir sonraki yinelemeyi dört gözle bekliyor.

Soğuk Savaş dönemi etrafında belirlendiği, bir sonraki Görev Çağrısı’nın ağırlıklı olarak Vietnam Savaşı olayları etrafında döneceği ve bu nedenle ‘CoD: Vietnam‘ olarak adlandırılacağı belirtiliyor.Bir sonraki Call of Duty ile ilgili bilgilerin büyük çoğunluğu sızıntılardan ve ‘içeriden elde edilen raporlardan’ gelmekle birlikte, tüm işaretler Black Ops evreninden uzaklaşan bir tür ön plana işaret ediyor.

Yine de, resmi olarak yayınlanan tüm bu bilgiler, yani şimdiye kadar hayranlar hayal kırıklığı altında kaldı. Diğer Call of Duty YouTuber ‘dkdynamite‘nin yanı sıra TheGamingRevolution, Vietnam temalı oyun bilgileri  için tanıtımlar düştüğünde gün yüzüne çıktı.

Kendi kaynaklarına göre bu açıklamaları doğrulayacak kesinliklerin Nisan 2020 ayında ortaya çıkacağını ancak bazı sebeplerden  dolayı Mayıs 2020 tarihine ertelendiğini belirttiler.

Fragmanıyle ilgili ya da oyunun teaseriyle ilgili iddialari ‘LongSensation’ sızıntısı tarafından paylaşılan ve başlığında ‘2020 Mayıs’ gönderisi doğruladı.

https://twitter.com/LongSensationYT/status/1237828005235437569

Sizce Call Of Duty:Vietnam gelecek mi? Gelecekse oyun nasıl olacak ? Gamerbase ailesi olarak sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

 

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin