Infinity Ward, Modern Warfare ve Battle Royale oyunu olan Warzone için 21 Temmuz’da güncelleme getirdi. İşte güncelleme hakkında detaylar.

Modern Warfare 21 Temmuz Güncelleme Notları

Sezon 4 iki oyun sürümü içerisinde devam etmekte. Sezonun bitmesine çok kısa bir zaman dilimi kaldı demek mümkün olabilir. Bunun ile birlikte yapımcı firma son güncellemede yeni oynama listesi getirdiler.

Multiplayer için en çok sevilen Shoot The Ship eklendi, bu mod içerisinde iki harita (Shoot house ve shipment) birşeltirildi. Ayrıca Cranked ve Reinfected Ground War ile birlikte geri getirdikleri 3v3 Gunfight – Snipers Only oyuna eklendi.

Warzone için Warzone Rumble ve Plunder Trios kaldırıldı. Normal Solos, Duos, Trios ve Quads çalma listelerinin yanı sıra Plunder Quads ile değişikliğe gidildi.

Yeni Desenler

Oyuna hafif makinali silahlar kategorisinde var olan Striker 45’in ve binek araçlar içerisinde Chicane için yeni bir desen içeren bundle yayınlandı.

Chicane

Striker 45

Market içerisinde bulunan diğer bundle isimleri;

  • Earth Expeditionary Force
  • Racing Series: Mach 8
  • The Professional
  • Rainbow Tactical
  • Soft Spots

Gelecek güncellemelerde ne var ?

Infinity Ward, merakla beklenen Duos Stimulus oynatma listesinin bu hafta sonu Warzone’da başlayacağını doğruladı. Stimulus modları, oyuncu tabanının çoğu tarafından olumlu bir şekilde yanıtlandı. Trios kaldırıldığından beri bir çok oyundu Duos’u dört gözle bekliyor.

 

 

Önceki içerikHearth Stone Yeni Eklenti Paketi Çıkıyor
Sonraki içerikeFootball PES 2021’in Detayları Belli Oldu
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin