Activision kendi blogundan ve resmi sosyal medya hesaplarından, Call Of Duty:MW Multiplayer’in hafta sonu ücretsiz olduğunu duyurdu.

Call Of Duty:Warzone oynayanlar erişebilecek.

Ücretsiz(free to play) olarak oynanma imkanı olan Call Of Duty:Warzone oyuncuları Modern Warfare Multiplayer’a oyun içerisinden herhangi bir ücret ödemeden geçiş sağlayabilecekler. Bu süreç içerisinde bütün oyuncular farklı oyun modları ve haritalari ile oyunu deneyimleyebilirler.

One Playlist. Nonstop Hits.

Sadece bu hafta sonu, oynaması ücretsiz Warzone‘a sahip olan herkes Lobiye gidebilir ve Multiplayer aksiyonuna ÜCRETSİZ katılabilir. Warzone Lobisinde 7/24 Stocked UP, Locked Down’Oynatma Listesini göreceksiniz. İki orijinal Modern Warfare haritasında gece gündüz savaşa hazır olun: Atlas Superstore ve Shoot House.

Gerçek Moshpit tarzında, oyuncular Team Deathmatch, Domination, Hardpoint ve daha fazlası gibi çeşitli takım tabanlı oyun modlarını oynama fırsatına sahip olacaklar. Ve, bu kadar çeşitli oyun modları karışımı ile, oyuncular farklı mod ortamlarında etkileşimde bulundukları için her haritanın tüm bölümlerini keşfetme şansına sahip olacaklar.

Ayrıntılı bilgi:Activision Blog

İlginizi Çekebilir:Call Of Duty:Warzone Perk Rehberi

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin