Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 4 Nisan Cumartesi günü 8. hafta maçlarıyla geri dönüyor. VFŞL’nin dönüşüyle birlikte Mevsim Ödülleri oylamalarına da başlıyor! Lig aşamasının tamamlanmasının ardından mevsimin en iyileri 10 farklı dalda ödüllendirilecek. Taraftar Özel Ödülü için oylama 5 Nisan Pazar saat 19.00’da başlayacak.

10 ödülün 9’u VFŞL Yayın Ekibi ve VFŞL takımlarının koç ekipleri tarafından belirlenecek. Taraftar Özel Ödülü ise, 5 Nisan Pazar saat 19.00’da woobox’ta açılacak oylama ile izleyiciler tarafından belirlenecek.

Taraftar Özel Ödülü

VFŞL’nin 8 haftası tamamlandıktan sonra en az 8 maça çıkmış ve hâlâ bir takımın kadrosunda kayıtlı bulunan bütün oyuncular oylamada yer alacak. Ödül sahibi, izleyiciler tarafından belirlenecek. Oylama 5 Nisan Pazar günü saat 19:00’da başlayacak. Oylamaya ilişkin duyuru VFŞL sosyal medya hesaplarından yapılacak.

Vodafone FreeZone Mevsimin En Değerli Oyuncusu 

Dokuzuncu haftanın sonuna kadar oynanan maçlarda en fazla Vodafone FreeZone Maçın En Değerli Oyuncusu seçilmiş kişi Vodafone FreeZone Mevsimin En Değerli Oyuncusu ödülünün de sahibi olacak. Eşitlik olması durumunda VFŞL Yayın Ekibi ve VFŞL takımlarının koçları en yüksek puana sahip olan isimler arasında oylama yapacak.

Mevsimin Çaylağı

Daha önce herhangi bir profesyonel ligde 4’ten daha fazla maçta oynamamış, 8. hafta itibariyle en az 8 maça çıkmış ve hâlâ bir takımın kadrosunda kayıtlı bulunan bütün oyuncular oylamada yer alacak. Ödül sahibi, VFŞL Yayın Ekibi ve VFŞL takımlarının koç ekipleri tarafından belirlenecek. ​ Mevsimin En Çok Gelişen Oyuncusu Daha önce VFŞL’de mücadele eden, 8. hafta itibariyle en az 8 maça çıkmış olan ve hâlâ bir takımın kadrosunda kayıtlı bulunan bütün oyuncular arasından VFŞL Yayın Ekibi tarafından seçilen isimler oylamada yer alacak. Ödül sahibi, VFŞL Yayın Ekibi ve VFŞL takımlarının koç ekipleri tarafından belirlenecek. ​

En İyi Üst Koridor En İyi Ormancı En İyi Orta Koridor En İyi Alt Koridor En İyi Destek En İyi Koç Ekibi

VFŞL’nin 8. haftası itibariyle en az 8 maça çıkan ve hâlâ bir takım kadrosunda kayıtlı bulunan bütün isimler oylamada yer alacak. Ödül sahibi, VFŞL Yayın Ekibi ve VFŞL takımlarının koç ekipleri tarafından belirlenecek.

Bütün ödüller için oylama 5 Nisan Pazar günü, saat 19:00’da başlayacak ve 12 Nisan Pazar günü aynı saatte sona erecek! Mevcut Covid-19 Salgını nedeniyle ödül sahiplerinin katılım göstereceği bir canlı yayın yapılmayacak. 21 Nisan Salı akşamı Youtube kanalımızda ödül sahiplerinin açıklandığı ve röportajlarla dolu bir video yayımlanacak.

Ödül sahiplerini öğrenmek ve heyecanlarına ortak olmak için 21 Nisan’da paylaşacağımız Mevsim Ödülleri videomuza göz atmayı unutmayın!

HABERİN ASLI(ALINTIDIR):LOL ESPORTS 

İlginizi Çekebilir:Call Of Duty:Warzone Perk Rehberi

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin