REKLAMmonsters reloaded advertisement

Ücretsiz ve bir o kadar da popüler olan Zula, yenilikleri ile birlikte karşımıza çıkacak. Oyuna Sınırsız Eğlence Modu ve Rekabetçi maçlarda Sesli İletişim geliyor. Bunun yanı sıra Galaktik Serisi, AKS İkinci Şans Bileti, Renk Kapmaca Modları da oyuna eklenecek. Yeni sezon 12 Ekim’de bizlerle birlikte olacak.

Sınırsız Eğlence Sezonunda Neler Var

Yeni sezon ile bizlere sunulacak olan Sınırsız Eğlence Modunda birçok yenilik ve mod bizleri bekliyor. Bunlardan bir tanesi birçok oyuncunu istediği Sesli İletişim. Galaktik serisinde ise AKS İkinci Şans Bileti ve Renk Kapmaca Modu mevcut olacak.

 

Rekabetçi Moduna Sesli İletişim Geliyor

Zula oyuncuların rekabetçi modda şikayetlerinden birisi ise oyunda sesli iletişimin bulunmamasıydı. Lokum Games bunları dikkate alarak Rekabetçi moduna sesli iletişimi getirdi. Oyuncular ise artık oyundaki arkadaşlarıyla daha iyi iletişim kurabilecek.

Zula Pass Ödülleri

Zula bu sezon Zula Pass’i daha da hızlandırdı. Zula’nın Pass’i bu sezon 2 kat hızlandırıldı ve %50 ekonomik hale getirildi.

“ İkinci Şans Bileti” ile Birlikte Ödül Kazanın

Zula oyuncuları’nın sevdiği özelliklerden bir taneside Aşamalı Kasa Sistemi. Aşamalı Kasa Sistemi’de gelecek sezon için yenilenmiş durumda. Yapılan yeni geliştirmeyle ile birlikte artık AKS Zula oyuncularına bir şans daha verecek. Oyuncular bu ikinci şansıda açtıkları kasalardan kazanabilecekler.

Hesap Onaylama

Bu güncelleme ile Zula’ya onaylı hesap sistemi de getiriliyor. Oyuncular, “Onaylı Hesap” sahibi olmak için telefon ve mail adresini onaylayacak. Bu oyuncular, daha sonra doğrudan onaylı hesaba sahip diğer oyuncularla eşleşebilecek. Onaylı hesaplara, zaman içinde farklı ayrıcalıklar da tanınırken, onaylı hesaplar arası turnuvalar yapılacak ve çeşitli ödüller verilecek.

Eğlence modları Ve Galaktik Serisi

“Sınırsız Eğlence Sezonu”nun diğer yenilikleri de  eğlence modları, “Galaktik Serisi” ve  onaylı hesap sisteminin getirilmesi olacak. Yeni sezon güncellemesi ile birlikte oyuna 2 yeni mod daha eklenecek. Bu modlardan bir tanesi “Renk Kapmaca Modu“ olacak. Peki nedir bu Renk Kapmaca modu gelin beraber bakalım;

Renk Kapmaca modunda her bir oyuncu renk çarkında belirlenen renk alanına doğru ilerleyecek. Ama ilerlerken rakipleriniz tarafından yavaşlatılarak engellenebileceksiniz. Sona kalan oyuncu ise oyunun galibi sayılacak.

“Az Mermili Maç Modu”

Herkes tek olarak ayarlanan bu modda silahlarınızda az mermi sayısı bulunacak. Ve bu sınırsız mermi mücadelesinden en çok skor alan oyuncu oyunun galibi olarak sayılacak.

Seviye Sınırı Artık 99

Yeni güncellemeyle birlikte seviye sınırı 99’a çıkarılırken, 50-99 seviye arası deneyimli oyuncuların girebildiği Pro 2 sunucusu ve yeni klan sunucusu Klan 5 oyuna eklendi. Ayrıca bu sezona özel Rekabet Modu binlerce Zula Parası kazandıracak.

Önceki içerikAmong Us Ekim Ayı Yaması Sızdırıldı
Sonraki içerikLOL 2020 Dünya Şampiyonası Grupları Tamamlandı!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin