Sevilen yerli MMOFPS  oyunu Zula, Tink İnsan ve Teknoloji Kolejleri iş birliğiyle, 19 Mayıs’ta  Tink Zula Turnuvası düzenliyor. Turnuvanın ödülü başarı getiren öğrencilere burs olacak.

19 Mayıs Tink Zula Turnuvası

Zula, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı”nda, Tink Teknoloji ve İnsan Kolejleri iş birliğiyle  “19 Mayıs Tink Zula Turnuvası” düzenliyor.

15-18 yaş arası gençlerin katılımına açık turnuvaya, bu yaş grubunda olan ve İstanbul’da ikamet eden tüm gençler başvuru yapabilecek. 

Oyun severlere 19 Mayıs Bayramı coşkusunu yaşatacak Turnuva, 3 aşamalı olarak düzenlenecek.  Buna göre, 19 ve 20 Mayıs tarihlerinde eleme turları yapılacak.  Elemelerde başarılı olan 10 oyuncu ise 21 Mayıs’ta düzenlenecek final karşılaşmasında galibiyet için mücadele edecek.

Turnuva Ödülü

19 Mayıs Tink Zula Turnuvası’nın final karşılaşmalarında ilk 5’e giren oyuncular, Tink Kolejleri’nde burslu okumaya hak kazanacak. Turnuvada birinciliği kazanan oyuncu yüzde 100 eğitim bursu kazanırken, ikinci gelen oyuncuya  yüzde 75, üçüncüye yüzde 50, dördüncü ve beşinci gelen gençlere ise  yüzde 25 bursu verilecek.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin