Rap müzik şarkıcısı KATANA ,Türkiye’nin yerli MMOFPS oyunu Zula’nın kısa süre önce yayınlanan Mardin Haritası için “Dönüyor Dünyam” adlı yepyeni bir şarkıya imza attı. Şarkı 19 Şubat’ta tüm müzik platformlarında müzik severlerin beğenisine sunulacak. Aynı zamanda parça Mardin Haritası’nı tanıtırken, ayrıca Zula’da oyun müziği olarak da yer alacak.

Zula, oyun içinde yer verdiği ülkemizin önemli tarihi mekanlarından esinlenen haritalarla oyuncularda gerçeklik algısını arttırmayı hedefliyor. Aynı zamanda dünyanın farklı ülkelerindeki Zula oyuncularına da Türkiye’nin eşsiz güzelliklerini tanıtıyor. Son olarak Mardin, InGame Group’un geliştirici ekibinin uzun süren çalışmasıyla oyuna eklendi.

70 kişilik dev prodüksiyon

Katana’nın yeni şarkısı “Dönüyor Dünyam”, Zula’nın Mardin Haritası için sanatçı tarafından özel olarak bestelendi. Parçanın Mardin sokaklarında çekilen ve oyun içi gerçek görseller ile bezenen etkileyici klibi için 70 kişilik bir prudiksiyon hazırlandı. 50 kişilik bir ekiple ve 20 kişilik bir cast ekibinin rol aldığı klibin çekimleri, tamamen çevreye saygılı koşullarda gerçekleştirildi.

KATANA – Dönüyor Dünyam / Fragman linki

KATANA - Dönüyor Dünyam [Fragman]

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin