Zula’ya gelen yeni güncelleme ile her karakterin, kendi tarzını yansıtabileceği ve çantalarında bulundurabileceği bir eldiven sahibi olabilecek. Zula Oyun gelen güncelleme ile birlikte oyuncuların dikkatini çekecek bir basın bülteni yayınladı.

Eldivenlerle tarzını yansıt!

Zula Ekibi’nin Gladyo ile sonsuz mücadelesini yaşayan Zula oyuncuları, artık maceralarında seçtikleri oyun karakterine uygun eldivenleri de kullanacak.
“Eldivensiz racon kesilmez!” sloganıyla duyurulan yeni güncelleme ile oyun karakterlerinin ellerini güven altına alırken tarzını da bir adım daha öne taşıyacak farklı eldivenler oyuncuları bekliyor.
Zula severlerin uzun süredir beklediği “Eldiven Sistemi”nde, oyuncuların oyun sırasında kazandıkları eldiveni kullanabilmeleri için bu eldivenin ait olduğu karakterin de çantalarında olması gerekiyor. Yeni güncelleme ile silah animasyonları da yenilendi.

 

Önceki içerikTurkcell e-Futbol Milli Takımı’na Sponsor Oldu
Sonraki içerikTwistzz, FaZe Clan’ın CS:GO Kadrosuna Katılıyor
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin