v0.15 güncellemesi ile Zula Mobile, oyunu çabuk indirebilmek için dosya boyutunun azaltılması, gelişmiş ateş modu dahil pek çok geliştirmeyle yayınlandı.

Zula Mobile v0.15 güncellemesi

Zula severlerden tam not alan Zula Mobile için rekabeti ve oyun keyfini daha yükseğe taşıyan v0.15 güncellemesi yayınlandı. Oyuncunun istediği haritayı indirmesi, arkadaş önerisi ve profil görüntüleme, oyundan kaçana ELO cezası dahil pek çok yenilik, bu üçüncü büyük güncelleme ile oyuna dahil edildi.

Oyun optimizasyonu ve hata düzeltmelerine v0.15 güncellemesinde getirilen yenilikler, oyun deneyimini yükselterek Zula severleri memnun edecek.

Güncelleme detayları ;

v0.15 güncellemesinin detaylarına gelince, Zula severlerin oyunu daha hızlı indirebilmeleri için Zula Mobile dosya boyutunun azaltılması en önemli yeniliklerden biri. Oyunu ilk kez indirenler, sadece Gemi Haritası’nı oynayabilecek. Diğer haritaları oynamak isteyenler ise istedikleri haritayı daha sonra indirebilecek. Ayrıca oyuncular harita indirme işlemini istediği zaman duraklatıp farklı bir zamanda tek bir tıkla devam ettirebilecek.

Takım halinde maça girmek isteyen oyuncuların arama yapmak istediği haritayı indirmiş olmaları gerekirken, haritayı indirmemiş olan takım üyesine indirme isteği gelecek.

Arayüzün de yenilendiği güncelleme ile, Gelişmiş Ateş Modu’nda, ADS seçiliyken oyuncu nişan alarak ateş edebilirken, “Nişan Almadan Ateş” özelliğini seçince silahını kullanmaya devam edebilecek.

Karakter Filtresi ve Profil Görüntüleme

Oyuna yeni eklenen karakter filtresi ile Zula ve Gladyo karakterlerini filtre oluşturarak ayırt edebilme imkanı var. Arkadaş ekleme sayfasında artık arkadaş önerileri bulacak Zula severler, bu sayfada son maçlarda birlikte oynadıkları oyuncuları da görebilecek ve buradan istediği oyuncuları listeye ekleyerek yeni oyun arkadaşları edinebilecek.

Oyundan Kaçana ELO Cezası

Zula Mobile’da maç bitmeden takımını yarı yolda bırakmanın artık bir cezası var. Maç tamamlanmadığı halde oyundan çıkan oyuncu belli bir miktar ELO kaybedilecek.

Önceki içerik2020’nin En İyi Mobil Oyunları
Sonraki içerikPlayStation 5 Stokları Dünya Genelinde Tükendi
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin