Yerli ve milli yapım oyunlardan birisi olan Zula’nın bulunan Espor Süper Lig’inde bir çok oyuncu uzaklaştırma aldı. Yayın politikası gereği bu cezaları uygun gören Lokum Games resmi sitesinden duyurdu.

Zula Süper Lig Oyuncuları Hakkında Bilgilendirme

Bu açıklama, Zula Süper Lig’de yer alan oyuncuların kural seti dahilinde gerçekleştirilen kural ihlalleri üzerine yayımlanmıştır.

Lokum Games olarak, Zula Süper Lig’in ilk sezonundan bu yana en büyük sorumluluklarımızdan biri, tüm takımlara ve oyunculara profesyonel, rekabetçi ve eşit bir ortam sağlamak olmuştur. Bu sorumluluklarımızın etrafında, Zula Süper Lig’de bulunan ve Zula Süper Lig’i temsil eden her bir bireyin sportmenliğe ve profesyonelliğe uygun bir şekilde hareket etmesi beklenmektedir. Ligin sağlıklı gidişatı, espor ekosisteminin gelişmesi, takımlara ve oyunculara daha keyifli ve eşit bir rekabet ortamı sunulması adına, merkez kurallar kapsamında 5 sezonluk bir Zula Süper Lig dönemi geride kalmıştır.

7 Haziran 2020 tarihinde 5. Sezon Final Karşılaşmaları ile sezon arasına giren Zula Süper Lig’in devamında, resmi lig oyuncularının gerçekleştirdiği açıklamalar ve içerikler yakından takip edilmiş, sezon başında karşılıklı olarak anlaşılan yayınlar ve etkinlikler özelindeki politikalarımız çerçevesinde titizlikle değerlendirilmiştir.

Tüm olaylar, isim ve durum ayırt edilmeksizin dosya dosya incelenmiş ve aşağıda belirtilen ilgili cezalar, eylemler etrafında uygun görülmüştür. Kurallara riayet eden tüm oyuncuların ve takım üyelerinin, güvenli ve güçlü bir lig ortamı sağlamamız için oldukça değerli olduğundan kuşku duymamalarını önemle hatırlatmak isteriz.

Belirtilen cezalar Zula Süper Lig maçları ile ilgili olsa da, bahsi geçen oyuncular bu cezalarını tamamlayana kadar Zula Süper Lig, Zula Rekabet Turnuvası ve Lokum Games’e ait rekabetçi hiçbir  aktivasyona  katılamayacaktır. Oyuncuların bu turnuvalara fark edilmeden katılması durumunda ise oyuncu ile birlikte takımları da sorumlu tutulacak ve turnuvadan diskalifiye edilecektir.

Umarız bu sonuç ile beraber; Zula Espor ekosisteminde yer alan her bir üyenin bizim için oldukça değerli olduğu ve bu ekosistemin kurallarını göz ardı eden davranışlara kayıtsız kalınmayacağı hatırlatılmıştır.

Ertuğrul “TheCady” Koç: Süresiz Uzaklaştırma
Erdem “KeeVz” Şentürk: 16 Maç Ceza
Cihan “Unity” Seferoğlu: 2 Maç Ceza
Ertuğrul “W4siLi” Pala: 2 Maç Ceza
Faruk “Maxic” Öztürk: 2 Maç Ceza
Yakut “Y4K7T” Erdoğan: 2 Maç Ceza
Hakan “Swoon” Demirel: 2 Maç Ceza
Sermet “Masic” Demirer: 2 Maç Ceza
Burak “Dr. Goupo” Kunovac: 2 Maç Ceza
Birkan “Felarcone” Aşçı: 2 Maç Ceza
Oğuzhan “Flash” Aktaş: 2 Maç Ceza
Nihat “Clain” Seferoğlu: Uyarı
Ege “Surprise” Apaydın: Uyarı
Ege “Shnazn” Tarhan: Uyarı
Burak “Extreme” Akbalık: Uyarı
Eren “Brave” Kasırga: Uyarı
Kaan “Razorcone” Arslan: Uyarı
Efekan “Pickown” Yorulmaz: Uyarı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin