Valorant resmi sayfasında yayınlanan habere göre herkesin merakla beklediği yeni ajan güncellemesi ertelendi. 3. Bölüm 3. Kısım’ın çıkmasına çok az bir süre kalmıştı.

Valorant Karakter Yapımcısı John Goscicki’nin açıklamalarına göre yeni ajan güncellemesi 3. Bölüm 3. Kısım çıktıktan iki hafta sonra 3.10 yamasıyla beraber oyuna gelecek. Yarın (29 Ekim) saat 18:00’da Valorant’ın sosyal medya kanallarında yeni ajanla ilgili bilgiler de oyuncularla paylaşılacak.

John Goscicki’nin açıklamaları;

“Ekibim adına, “———” isimli sıradaki ajanın 3. Bölüm 3. Kısım’ın çıkışından iki hafta sonra 3.10 Yaması’yla oyuna ekleneceğini bildirmek isterim. Yeni ajanı geliştirme süreci ilerledikçe, bizden beklediğiniz kaliteyi henüz yakalayamadığımızı fark ettik. Bu yüzden, ajanı oyuna iki hafta geç ekleyecek ve o arada son ince ayarlamaları yapacağız. Bazen yaptığınız işin son %10’luk kısmı geride kalan %90’lık kısmı bir araya getiren parça olabilir.”

“Buradaki esas endişemiz, ajanların ne yaptığını gösteren görsel efektler gibi oynanışa netlik kazandıran öğelerin içimize sinmemiş olması. VALORANT gibi kararların milisaniyeler içinde verildiği oyunlarda bu öğeler net bir şekilde görünmeli. Bu kararı vermek bizim için hiç kolay olmadı. Umarız biz son rötuşları yaparken gecikmemizi anlayışla karşılayabilirsiniz.”

“Güzel haberlerimiz de var! Size sıradaki ajanın olayını göstermeyi iple çekiyoruz! Yarın yani 29 Ekim saat 18.00’de sosyal medya kanallarımızı takip ederseniz, yeni gelecek Gözcü’yü görebilirsiniz.”

Kaynak; Valorant Resmi Sitesi

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin