REKLAMmonsters reloaded advertisement

1024 Takımın birbiri ile mücadele ettiği Zula Rekabet Turnuvası finalleri geçtiğimiz günlerde oynandı ve Şampiyon belli oldu.

Şampiyon fastPay Wildcats!

Son 8 takımın mücadele ettiği ve 1024 takım arasından gelerek kıyasıya gerçekleşen Zula Rekabet Turnuvası Finallerin’de şampiyon fastPay Wildcats oldu. Oynanan 3 haritada rakibi Digital Athletics’e BO5 seride 3 harita kazananan ekiğ şampiyonluğa ne kadar sıkı çalıştıklarını kanıtladılar.

Zula Rekabet Turnuvası MVP: Ramazan ”Rowdy” Ekinci

Haritalar

Favela: 10-4
Kale: 10-8
Düğün Salonu: 10-0

Genç Kadro

fastPay Wildcats geçtiğimiz sezon ligde bulunan Dark Passage Esports Club’dan gerçekleştirdiği iki genç oyuncu transferi ile Zula Rekabet Lig’i için ne kadar iddaalı olduğunu göstermişti. Yaptığı transfer ile Ramazan ”Rowdy’‘ Ekinci ve Hasan ”Ryrix” Kılıç’ı bünyesine katmıştı.

fastPay Wildcats aynı zamanda Bursa Spor Futbol Kulübün’de profesyonel olarak forma terleten genç futbolcu Batuhan Kör’ü de bünyesinde bulunduruyor. Batuhan Kör espor ekosistemi için bir hayli istekli.

Ekibin tamamı;

  • Berk ”Wooks” Altay
  • Hasan ”Ryrix” Kılıç
  • Ramazan ”Rowdy” Ekinci
  • Anıl ”Kazak” Kazaksüz
  • Samet ”Fraude” Çelik
  • Batuhan ”Goldy” Kör

 

 

 

 

 

 

Önceki içerikFirst Strike 1. Eleme Yarı Final Karşılaşmaları Belli Oldu!
Sonraki içerikG2 NiKo Transferi Çok Yakın!
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin