Güncelleme:

Yeni cache haritasının görüntüleri ortaya çıktı ve kesin çıkacağı tarih kesinleşti. Yeni tarihi, Cache haritasının nasıl görüneceğini ve diğer detayları öğrenmek için buraya tıklayarak CS:GO’nun Yeni Cache Haritası Tanıtıldı başlıklı haberimizi kontrol edebilirsiniz.

FMPONE, Twitter üzerinden yayınladığı bir gönderi ile yeni cache haritasının 25 Eylül 2019’da çıkacağına dair ipuçları verdi.

Cache haritası 2013 yılında FMPONE önderliğinde 3 kişi tarafından oyuncuların beğenesine sunulmuştu. Harita o kadar çok sevildi ki Valve, haritayı bir kaç yıl sonra resmi haritaların içine ekledi. Harita geçtiğimiz aylarda aktif rekabetçi haritalardan çıkartılmış ve haritanın yenileneceği açıklanmıştı.

FMPONE, 24 Haziran’da Twitter üzerinden paylaştığı fotoğrafta B bölgesindeki bazı bölgeler hariç haritanın bittiğini açıkladı. Paylaşımda ilgi çeken bir şey ise fotoğrafın sağ üst kısmında Apple yazması. Tırtıl ve elma emojisinide paylaşan FMPONE, insanların yeni Cache’in 25 Eylül tarihinde oyuncular ile buluşacağının ip uçlarını verdi.

Birleşik Krallık ve İsveç’te 25 Eylül günü Elma günü olarak kutlanıyor. Bu yüzden insanlar yenilenen Cache haritasının Eylül ayında kullanıcılara sunulacağını düşünüyor. Ayrıca zaten Major turnuvasından sonra yeni Cache haritasına kavuşacağımız bir gerçek. Major turnuvası da Eylül ayının başlarında düzenleneceğini göz önüne alırsak bu düşüncenin gerçekleşme ihtimali bir hali gy

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Erangel Çağı Hakkında Bilgilendirme

Önceki içerikRiot Games Sorunları Çözmesi İçin Echo Fox’a Ekstra Süre Tanıdı
Sonraki içerikIntel Grand Slam Season 3 Yeni Kuralları İle Duyuruldu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin