Amerika’da düzenlemiş olduğu organizasyonlarda adından bir hali bahsettiren Echo Fox, yaşadığı problemler sebebiyle organizasyonu tamamlayamamıştı.Riot Games, sorunları çözmesi için Echo Fox’a ekstra süre tanıdı.

Echo Fox’ta sorunlar çözüme ulaşmış değil.

Eski NBA oyuncusu, Echo Fox kurucusu Rick Fox, geçtiğimiz günlerde ailesine ve kendisine yönelik ırkçı saldırıları kamuoyuna bildirmişti.Bu saldırıların kurmuş olduğu şirketin hissedarı olan bir yönetim üyesi tarafından yapıldığını söylemişti.Kısa bir süre sonra bu hissedarın Amit Raizada olduğu açıklandı.Yaklaşık 2 aydır devam eden sorunlar sonucunda, Echo Fox’un Amit Raizada ile yollarını ayırabilmesi için gerekli ortam sağlanabilmiş değil. Rick Fox bu tür sorunların devam etmesi durumunda, eğer hissedar şirketten ayrılmazsa kendisinin ayrılacağını belirtti. Şirket ile ilişkisi kesilmeyen Amit Raizada, hem Echo Fox hemde Riot Games için büyük bir problem oluşturmakta.

Riot Games 7 Gün Daha Süre Verdi

Bu tür problemlerde çok katı kararlar verebilen Riot Games,  Echo Fox için ekstra 7 gün daha süre tanıdı. Bu süre içerisinde problemler çözümlenmez ise eğer Echo Fox’u çok büyük yaptırımlar ve cezalar bekliyor olabilir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CS:GO Grafitilerinin Hikayesi

Önceki içerikYeni Erangel Çağı Hakkında Bilgilendirme
Sonraki içerikYeni Cache 25 Eylül’de Gelebilir
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin