Bizimle bağlantı kur

CS: GO

CS:GO Grafitilerinin Hikayesi

CS:GO turnuvalarında bazı anlar yaşandı ki, Valve bu anları ölümsüz hale getirmek için çeşitli haritalara bu anları hatırlatacak grafitiler ekledi. Gelin sizinle birlikte bu grafitilere göz atalım.

Burning Angel

Major turnuvasının yarı finalde Fnatic ve Team Dignitas karşı karşıya geldi. Dignitas takımının oyuncusu device, B side’a molotof attı ve rahat bir şekilde side’a arkasını döndü. Ancak Fnatic takımından birisi gözünü karartmıştı. olofmeister, molotofun içine daldı ve bombayı çözmeyi başardı. Bu olay sayesinde Fnatic, major finaline çıkmaya hak kazandı. O dönemde bu olay çokça konuşuldu ve Valve bu olayı ölümsüzleştirmek için yukarıda gördüğünüz grafitiyi oyuna ekledi.

KING OF BANANA

ESL One Cologne 2014 Major turnuvasının final maçında Fnatic ve NiP takımları karşı karşıya geldi. friberg, Banana bölgesinin kralı olduğunu bu maçta da herkese gösterdi. Finali NiP kazanıp kupayı evine götürürken Valve’da Banana bölgesine friberg’in ismini verdi.

BOOSTMEISTER

DreamHack Winter 2014 Yarı finalinde LDLC ve Fnatic karşı karşıya geldi. Fransızlar yaptıkları boost sayesinde ilk yarıyı büyük bir farkla önde kapatır. İkinci yarıda olofmeister bu boostu Fransızlardan çok daha iyi kullanarak maçı Fnatic’in kazanmasını sağlar. Hakemler bu hareketin adil olmadığını söyleyerek maçın tekrarlanması yönünde karar alır ancak Fnatic oyuncuları karara karşı çıkarak maça çıkmaz ve LDLC finale çıkarak ilk major şampiyonluğunu kazanır.

Dörtlü AWP

ESL One Cologne major finalinde Fnatic ve EnVyUs karşı karşıya gelir. Elinde bolca para olan Fnatic oyuncuları 4 adet awp satın alarak dust2 haritasında mid kapısını keser. apEX’i 4 awp ile karşılayan Fnatic oyuncularının bu hareketi Valve’ın gözünden kaçmaz ve T spam bölgesine 4 awpli bir grafiti eklenir.

Uçan Awp

MLG Columbus 2016 Major turnuvasının yarı finalinde Liquid ile Luminosity karşı karşıya geldi. Luminosity mükemmel bir geri dönüşe imza atarak finale çıktığı bu karşılaşama da bir an var ki halen bir çok CS:GO oyuncusu bu anı tekrar tekrar izliyor. coldzera, b tarafından zıplaya zıplaya aldığı awp killeri ile CS:GO’da bir daha yapılması imkansız olan vuruşlara imza attı. Valve bu mükemmel vuruşları unutmadı ve Mirage haritasının B bölgesine bu olayı hatırlatacak bir grafiti ekledi.

Dürbünsüz AWP

Liquid ile Fnatic arasında oynanan maçta Liquid oyuncusu s1mple, Cache haritasının b bölgesinde awp’nin dürbünlerinin aslında gereksiz olduğunu herkese gösterdi. havada attığı no scope vuruştan sonra bir de uzak oyuncuya attığı no scope vuruş gerçekten yapılması imkan dahilinde bile olmayan bir vuruştu. Valve bu mükemmel olayı Cache haritasının b bölgesinde resmederek bu anı sonsuza kadar yaşatmayı amaçladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CS:GO’daki Graffitileri Ne Kadar İyi Biliyorsun ?

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

2 Yorum

2 Comments

  1. Pingback: CIS Minor Grupları Belli Oldu - Gamerbase

  2. Pingback: Riot Games Sorunları Çözmesi İçin Echo Fox'a Ekstra Süre Tanıdı - Gamerbase

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla CS: GO