Bizimle bağlantı kur

CS: GO

CS:GO’nun Yeni Cache Haritası Tanıtıldı

Merakla beklenen yeni cache haritasından ilk görüntüler ESL One New York 2019 turnuvasının şov maçında gösterildi. Yenilenmiş cache artık çok daha otantik görünüyor. Chernobyl faciası ardından terkedilmiş bir alanda geçen cache artık olması gerektiği gibi çok daha yeşil. Görünüş değişiklikleri dışında diğer haritalara yapılan yenilemelerin aksine çok fazla olmasa da oynanışı etkileyen birkaç değişiklik, haritada uygulanabilecek strateji sayısını çeşitlendirmiş diyebiliriz.

Yeni Cache haritasıyla ilgili son haberimiz: Yeni Cache Atölyeye Eklendi, FACEIT Üzerinden Oynayabilirsiniz

CS:GO Yeni Cache Haritasının Görüntüleri

En önemli değişikliklerden birisi haritanın orta bölümünde bulunan connector yanına açılan pencere, bu yenilik sayesinde CT’lerin ortaya rotasyon yapıp takım arkadaşlarına yardım etmesi kolaylaşmış.

Bir diğer büyük değişiklik ise A bomba alanı, artık araba bölgesinden A bomba alanınını görebiliyor aynı zamanda oradan “quad” pozisyonuna molotof atabiliyoruz. Aşağıdaki Twitch klibinden bu molotofun atılışını izleyebilirsiniz.

 

CS:GO Yeni Cache Haritası Ne Zaman Gelecek?

ESL’in Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşıma göre yeni Cache haritası 10 Ekim 2019 tarihinde herkese açık olarak yayınlanacak ancak oyunun içerisindeki Cache haritasının güncellemesinin biraz daha sürebileceği tahmin ediliyor. Tahminlere göre verilen tarihte harita Steam atölyesine herkesin deneyebileceği şekilde eklenecek sonrasında geri bildirimlere göre çeşitli düzenlemeler ve düzeltmeler yapılacak. Harita tamamiyle hazır olduğundaysa Valve ve FACEIT/ESEA gibi platformların sunucularındaki Cache haritası güncellenecek. Haritanın aktif harita havuzuna girerek profesyonel maçlarda ne zaman oynanmaya başlanacağı ise henüz bilinmiyor.

 

İlginizi Çekebilir: Half-Life 2 NPC’leri Artık Yeniden Göz Kırpabiliyor!

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

2 Yorum

2 Comments

  1. Pingback: CS:GO'ya Fransa İçin Loot Box Güncellemesi: X-RAY Kasa Tarayıcı - Gamerbase

  2. Pingback: Yeni Cache 25 Eylül'de Gelebilir - Gamerbase

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla CS: GO