FACEIT VALORANT PRO Division
FACEIT VALORANT PRO Division
REKLAMmonsters reloaded advertisement

Uzun süredir aktif olarak yer almayan FACEIT VALORANT PRO Division Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile geri döndüğünü açıkladı. Profesyonel oyuncuların birbirleri ile mücadele ettiği çevrimiçi FACEIT hub’ı, oyuncular tarafından sevinçle karşılandı.

VALORANT PRO Division Nedir ?

FACEIT VALORANT PRO Division turnuvalarda derece elde etmiş tam profesyonel ve yarı profesyonel oyuncuların çevrimiçi mücadele etmesini sağlayan FACEIT ligidir. Aynı zamanda lig 3 farklı kademeden oluşmakta ve bu kademelerde üst sıralarda bulunmanız size ödül kazandırmakta. İşte 3 farklı Pro Division kademesi;

  • VALORANT PRO Division
  • VALORANT PRO Division Challanger
  • VALORANT Pro Division Open

VALORANT Pro Division’a Nasıl Katılınır ?

Lig’in en üst kademesine sadece kurucular tarafından davet edilmeniz durumunda katılabilirsiniz. Ancak yarı profesyonel ya da amatör bir oyun tecrübesine sahipseniz Division Open’a direkt olarak FACEIT üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda ay sonunda sıralamalarda ilk 5 içerisinde yer almanız halinde Challanger kademesine katılmaya hak kazanıyorsunuz. Eğer Pro Division‘a yükselmek istiyorsanız Challanger kademesinde ilk 2 de yer edinmeniz gerekiyor.

VALORANT PRO Division Open Katılmak için tıklayın.

PROFESYONEL VALORANT AYARLARINI DERLEDİĞİMİZ YAZILARIMIZA ULAŞMAK İÇİN:
VALORANT PRO

Önceki içerikFNATIC League of Legends Takımını Karantinaya Aldı
Sonraki içerikCOD: Warzone’da 30.000’den Fazla Hileci Banladı
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin