Activision‘un en çok oyunlarından biri haline gelen Warzone, oyuncuların da tepkilerinin büyümesi ile hilecilere hesap banı atmaya başladı.

Call of Duty®: Warzone | Best Free Battle Royale Game

Aynı şekilde geçen ayda en az bu kadar hilecinin banlandığını bilsekte, oyuncuların en büyük sorusu, ne kadar banlama yapılırsa yapılsın oyunun içinde çok fazla hileci olduğu yönünde. Yasaklama dalgaları ve korsanları engellemeye yönelik geçen ay birçok öneri yapım şirketi tarafından sunulsa da, yeterli olmadığı aşikar. Kısacası Activision, bugünkü yasakların 30.000’den fazla hesabı cezalandırdığını doğruladı.

REKLAMmonsters reloaded advertisement
Call of Duty®: Warzone | Best Free Battle Royale Game

100.000’den Fazla Hesap Banlandı

Activision muhtemelen 2021’de yaklaşık 100.000 hesabı kaldırdı. Bu tek başına oldukça büyük bir sayı, ancak topluluğun bunun etkisini hissedip hissetmediği net değil.

Hackler ve Hileler

How to download Call of Duty: Warzone - Polygon

Warzone her gün milyonlarca oyuncuyu kendine çekiyor. Bu oyuncu tabanının büyük bir kısmı, Warzone hack’lerini ve hilelerini kurmanın oldukça kolay olduğunu söylüyorlar.

Call of Duty: Warzone Çıktı - Sistem Gereksinimlerini Görüntüleyin, Game Ready Sürücüsünü Edinin ve Ücretsiz İndirin

Bugünün yasaklama dalgasından önce, oyunun alt dizinindeki oyuncularından ve Warzone yayıncılarından gelen anekdotlar dahilinde, hile yapanlarla karşılaşmanın hala çok yaygın olduğu gösteriliyor. Diğer FPS oyunlarında olduğu gibi, bilgisayar korsanlarıyla karşılaşma olasılığınız becerinize bağlı olarak büyük olasılıkla değişecektir. 

Warzone: Ücretsiz

Call of Duty: Warzone Hilecilerine "Hile Serbest" Cezası Geliyor - CHIP Online

Warzone hala ücretsiz bir oyun. Ücretsiz olması oyunun en büyük ve güçlü artılarından biri olmakla beraber, hilelerin de bu kadar artması gayet doğal olarak görünüyor. Örnek olarak Counter Strike: Global Offensive v.b oyunlar çoğu zaman ücretsize düştüğünde hileci sayısı da bir o kadar artmıştı.

Warzone, hilelerle savaşırken, oyuncular da onlarla birlikte savaşıyor olacak gibi duruyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: VALORANT PRO Division Geri Dönüyor!

Önceki içerikVALORANT PRO Division Geri Dönüyor!
Sonraki içerikVALORANT Desteğe Nasıl Ulaşabilirim

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin