Riot Games, Valorant’ın skinleri hakkında daha fazla bilgi verip açıklama yaptı. Şimdiye kadar skin fiyatları hakkında eleştiri alan Riot Games, bütün sorulara yanıt verdi.

Oyuna gelen Prism koleksiyonu oyundaki silahlar için gelen yeni skin paketidir. Paketin oyuna 50$ gibi bir fiyata gelmesi bazı oyuncuların sinirlenmesine ve tepki vermesine yol açtı. Paket içeriğinin güzel ve şık olmasına rağmen. Bir çok oyuncu genede bu fiyata değmeyeceğini düşündü.

Joe lee Açıkladı

Şirketin karar alma sürecini açıklarken Valorant için Gelir Lideri Joe Lee, Prism koleksiyonunun belirli bir estetik için yapıldığını ve fiyatın bunu yansıttığını söyledi. Valorant’ın hayatı boyunca, farklı stilleri veya temaları araştıran skinler olacak.Gelecekteki koleksiyonlardan bazıları daha geniş toplulukla daha fazla yankılanacak, ancak en son koleksiyon herkese yönelik değildi.

“Prizma temiz, minimal silah estetiğini seven ve bunu gösteren premium bir cilt çizgisine almak isteyen insanlar için tasarlandı,” diye açıkladı Lee.

Valorant’ın bu kadar kısa süre içerisinde çok fazla seçeneği olmadığından, yayınlanan koleksiyonlarla ilgili endişeler doğal olarak topluluk tarafından incelenecektir, çünkü “oyun içerisinde ki skinler bazılarına değmeyecek fiyatlara sahip.”

Riot, tasarımlarına daha dinamik bir ilham kaynağı olan veya sadece daha ucuz bir fiyata kozmetik isteyen bu koleksiyoncuların bu koleksiyonların geleceğine güven verdi.

Joe Lee ayrıntıya girmekten çekinmedi

Lee: Bütün kriterlere uyumlu bir silah skini isteyen başkalarınında olduğunu ve oyuncu kitlemizin geniş olduğunu biliyoruz. Oyuna yeniden yükleme animasyonları, geometrik değişiklikler,alternatif evrenler ve hikayeler eklemeyi düşünüyoruz. Tüm bu planlamaları belirli bir skin koleksiyonları içerisinde yapmayı düşünüyoruz. Sadece birşeyleri gerçekleştirirken ve sizlere sunarken belli ve güvenilir bir kitleyi gerçekten iyi hedefleyebildiğimizden ve hizmet gerçekleştirebildiğimizden emin olmak istiyoruz.

Prisma koleksiyonunun düşük motifli profiline takılanlar için, silahlar baktığınız zaman doyum açısından tatmin edicidir. Daha güzel ve destansı skinler ile birlikte yeni animasyonlarında dahil olmasını isteyenler var ise ilk Reaper koleksiyonu bu kriterler için mükemmeldir.

Lansman hakkında konuştu

Lee, isteğe bağlı skinlerin Valorant’ın kalitesini korumak için birincil yöntem olduğunu ekledi, ancak “oyuncuların lansmandaki savaş kartı gibi daha düşük fiyat noktalarında silah skinleri edinme yollarını tanıtacak.”

Valorant, mağaza, oyun, Ajanlar vb.İle ilgili beta sınırlamaları dahilinde olduğundan, Riot‘un yaz 2020 sürümü için tüm oyunu hazırlaması için oyunculardan gelen geri bildirimlerden çalışmasını beklemektedir.

Sizce oyun yaz sürümü içerisinde ne tür değişiklikler yapacak ve beklenen ilgiyi çekebilecek mi ?

Önceki içerikCall Of Duty:Warzone 1.20 Yama Notları
Sonraki içerikOrgless Takımı Dağıldı, Yay Suçu Valorant’a Attı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin