Ağustos ayında  3. aşaması gerçekleştirilecek olan, PUBG Europe Ligi Açık Elemeleri kayıtları başladı. Kıyasıya rekabet ve heyecana dayalı bir turnuva için Starladder ekibi tarafından kollar sıvandı. Lig 17 Ağustos günü başlıyor.Son kayıt tarihi 14 Ağustos.

 

İlk iki aşamada olduğu gibi, üçüncü aşamadada PEL Açık Elemelerinde takımlar PEL Contenders’da slot hakkı için karşı karşıya gelecek. Lig organizasyonu üç farklı bölgeye ayrılacak olup, üç bölgedende tanınmış takımları ve oyuncuları görme imkanına sahip olacağız.

Lige Katılacak Bölgeler

 Europe: West; Batı Avrupa

 Europe: East ; Doğru Avrupa

 Africa and Middle East ; Orta Doğu Ve Afrika

Lig Formatı

Üçüncü aşamanın formatı tüm bölgeler için aynı olacaktır: takımlar hafta içi iki gün, cumartesi ve pazar günleri her gün üç maç yapacak. Her bölge için oyunlar farklı zamanlarda başlayacak, ancak 17 Ağustos’tan daha erken değil. Takımlar sekiz maç haftası geçirecek, ligdeki en zayıf takımlar birkaç kez elenecek ve en güçlü takımın son 16 sırasını belirleyecek.

Nasıl Kayıt Olabiliriz ?

Ülkemiz Starladder organizasyonlarında Africa and Middle East (Orta Doğu Ve Afrika) bölgesine katılma hakkına sahiptir. Altta vermiş olduğumuz linke tıklayarak kendi takımını oluşturabilir, ve organizasyona kayıt imkanı sağlayabilirsiniz. GAMERBASE ekibi olarak ülkemizden katılan her takıma başarılar dileriz.

Kayıt Linki: PUBG Starladder MEA

 

İlginizi Çekebilir

Cooler Master MH752 İncelemesi

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin