Düzenlenen Inside Xbox programı kapsamında karşımıza çıkan yeni yapımlardan biri de yeni psikolojik korku oyunu The Medium oldu.

Dikkat Çekici Grafikler, Gerilim ve korku

Microsoft’un Xbox Series X için gerçekleştirdiği sunumun öne çıkan oyunlarından birisi de The Medium oldu. Özellikle grafikleri ve atmosferi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İlk oynanış videosu ile duyurusu gerçekleştirilen The Medium, daha önce Blair Witch yapımı ile karşımıza çıkan Bloober Team tarafından geliştiriliyor.

Tüyleri diken diken etmeye geliyor

The Medium, özellikle sunumda gösterilen diğer oyunlara göre çok daha iyi görünen grafiklere sahip olmasıyla dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

Oynanış videosunda oldukça gerilimli bir atmosfere sahip olan yapım, ayrıca hikaye işleyişini de merak ettirebildi. Yeni nesil korku oyunu olarak adlandırılan ve içerisinde psikolojik gerilim ögelerini de barındıracak olan yapımda Marianne isimli bir karakterin hikayesine tanıklık edeceğiz. Kendisi bir medyum olan Marianne, bir çocuğun cinayetine dair gördüğü olayların peşine düşecek. Cevapları bulmak için terk edilmiş bir otele giden karakterin hikayesinin anlatılacağı The Medium’da oldukça önemli bir isim de yer alıyor. Daha önce Silent Hill oyunlarının müziklerine de imza atan Akira Yamaoka, Arkadiusz Reikowski ile birlikte oyunun müziklerine de imza atacak.

Xbox Series X’in dışında PC için de duyurulan The Medium, bu yıl bitmeden çıkışını yaparak oyuncularla buluşacak.

Oynanış videosuyla oyuncuların ilgisini çekmeyi başaran The Medium, oyun içinde oyunculara ne sunacak bekleyip beraber göreceğiz.

The Medium için yayınlanan fragman:

The Medium - Official Reveal with Gameplay

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin