REKLAMmonsters reloaded advertisement

12 Kasımda birçok ülkede çıkışı gerçekleşen PlayStation 5‘in Türkiye ve Avrupa’da çıkış tarihi 19 Kasım olarak kesinleşti! Kesinleşen bu tarihten sonra oyuncuların aklına gelen ilk soru, konsolun ve beraberinde alınması gereken aksesuarların fiyatları.

Bu yazımızda sizlere PlayStation 5 ve aksesuarlarının fiyatlarından bahsedeceğiz.

PlayStation 5

Yarın ülkemizde satışa sunulacak olan PlayStation 5 oyuncular tarafından heyecanla beklenirken,fiyat etiketine yansıyan ek vergilerle oyuncuların hevesini adeta kursağında bıraktı. Yurt dışında ki çıkış fiyatı 500$ olan konsolun yarın ülkemizdeki çıkış fiyatı 8299 TL

Konsolun kutu içeriği şu şekilde :
  • 825GB konsol.
  • DualSense kablosuz kontrol cihazı
  • Stand.
  • HDMI kablosu.
  • AC güç kablosu.
  • USB kablo.
  • Kullanım Kılavuzu.

DualSense Kablosuz Kontrol Cihazı:    

“Ya abi kol bozuk ya!”, Arkadaş ortamlarında kıyasıya rekabet ederken sıkça duyduğumuz bu cümlenin gerçeğe dönüşmesi PS5 cihazınızda biraz canınızı sıkabilir, çünkü DualSense Kablosuz Kontrol Cihazının Türkiye’de ki çıkış fiyatı 1.099 TL. Yurt dışında ki çıkış fiyatı ise 70$.

Türkiye’de ilk kez listelendiği OverGame isimli oyun odaklı satış yapan internet sitesinde, DualSense Kablosuz Kontrol Cihazı listelendi ve ön siparişe açıldı

PS5 HD Kamera:

Daha çok yayıncıların işine yarayacak bir ürün olan PS5 HD Kamera, yurt dışında 60$ olarak listelenirken, ülkemizde ki ön satış fiyatı ise 949 Tl. Kameram olmadan asla diyorsanız bağlantıya tıklayıp ürünü satın alabilirsiniz.

DualSense şarj istasyonu:

Oyunun en heyecanlı yerinde ekranda çıkan şarj bitti bildirimi bazen çok can sıkıcı olabiliyor.Bunu engellemek için oyuna başlamadan önce kolu tam şarj etmek önem arz ediyor. DualSense şarj istasyonu ile kollarınızı şarj edebilirsiniz.Şarj istasyonunun yurt dışı listeme fiyatı 30$, ülkemizde listelenen fiyatı ise 480 TL. Cihazın Şuan da ön satışı bulunmamaktadır.

Pulse 3D kablosuz kulaklık :

Pulse 3D kablosuz kulaklık, konsol oyuncularının vazgeçilmezlerinden sayılır.Kendimizi kaptırarak girdiğimiz o oyun atmosferinde kazandığımız oyunları kulaklıklarımıza borçluyuz! Kulaklığın Şuan için yurt dışında listelenen fiyatı 100$, ülkemizde ön satışta belirlenen fiyat ise 1569 TL. Ürün şuan için stoklarda bulunmamakta.

PS5 Medya Kumandası :

Oyun kolu ile PlayStation’ın arayüzünde gezinmek çok zahmetli ve yavaş sürüyor, dolayısıyla bir zaman sonra insanı bıktırıyor ve haliyle bir kumandaya ihtiyaç duyuyoruz.İşte ihtiyaç duyduğumuz kumanda PS5 Medya Kumandası.Cihazın yurt dışında ki listelenen fiyatı 30$ Ülkemizde ki belirlenen fiyatı ise 479 TL. Ürün henüz stoklarda mevcut değil.

Bugün Sizlere PlayStation 5’i Ve diğer tüm aksesuarlarını tanıtıp fiyatlarından bahsettim ileride ki oluşacak güncellemeler ile sizleri haberdar edeceğim.Yazımı okuduğunuz için Teşekkür ederim.
Önceki içerikArmut, Papara SuperMassive’ den Ayrıldığını Açıkladı!
Sonraki içerikEvil Geniuses, Zeyzal İle Yollarını Ayırıyor

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin