4 Mayıs Star Wars Gün’ünde tüm Star Wars Sevenleri ayrı heyecan sarıyor ve kendilerine adadıkları bu film için arayışa çıkıyorlar. İşte, tam da burada bizim ülkemizde çakma Star Wars yapımın Uzay adlı film figürleri çok ilgi çekiyor.

PLITCH’de buna özel Star Wars Sevenlere Premium Hile-Kodlarını sunmak istiyor.

  • Star Wars – Knights of the old Republic : Bu oyun, oyuncuları dört bin yıl geriye götürüyor.
  • PLITCH, kullanıcılarının bir kredi takviyesi veya bir – iki ek beceri puanı vererek en başından itibaren harekete geçmelerine olanak tanımaktadır. Star Wars hayranları için PLITCH, oyunun eğlencesini artırmanın başka bir yolunu sunuyor, çünkü Trainer yazılımı karakterlerinizin beceri puanlarını ve niteliklerini geri çekmenize izin vermektedir. Böylece oyunu daha da zor olmasını sağlayacaktır!
  • LEGO Star Wars – The Complete Saga : Star Wars filmlerinin altı bölümünün tamamını tek bir bilgisayar oyununda yeniden yaşamayı ve oynamayı mümkün kılıyor. Bizim özel PLITCH trainer kodlarımız ve hilelerimiz ihtiyacın olan her şeyi sana sunacaktır!
  • Star Wars Battlefront II: Star Wars dünyasını hiç bu kadar gerçekçi olmamıştı! Alliance’ın bir kahramanı veya İmparatorluğun kötü adamı olarak nefes kesici savaşlar ve hızlı uzay savaşları yaşayacaksın. Plitch kodları yetenek – tecrübe cooldown sürelerini kaldırır ve Godmode ile daha da görkemli bir oyun keyfi sunar.

Ayrıca Plitch diğer Star Wars oyunlarınıda desteklemektedir. Oyunlar ise şu şekilde:

PLITCH, oyunları istediğiniz gibi oynamanızı sağlayan bir programdır. 3300’den fazla Single Player Video oyun deneyimi için Hile-Kodları sunaktadır. Plitch’in internet sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Önceki içerikRiot Games VALORANT Esporu İçin Yeni Planlarını Duyurdu
Sonraki içerikDünyanın İlk 240Hz Oled Laptop Ekranı Raze Blade 15 İle Geliyor

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin